rozšířené
Přejít na menu nové zboží

army, outdoor shop / Airsoft / Ochranné Prostředky - Airsoft / Ochranné Brýle - Airsoft

Ochranné Brýle - Airsoft

Ochranné brýle pro airsoft.

1-4 z 4 celkem

Balistické Brýle M FRAME 3.0 ARRAY CLEAR GREY Oakley

katalogové číslo: TOR118

cena: 4 700 Kč

   

I sebemenší částečka, která zasáhne Vasš oko může ukončit celé Vaše snažení. Proto firma Oakley vyvinula celou řadu balistických brýlí. Tyto patří mezi špičku, kterou používá americká armáda.

Tyto brýle jsou navržené pro komfortní nošení, SI BALLISTIC M FRAME® 3.0 dosahují úrovně MIL PRF-31013, Clause 3.5.1.1. a ANSI Z87.1-2003/2010.

Brýle jsou v základu čiré a veškerá skla mají povrch minimalizující účinky mlhy.


Další přídavná skla jsou vyrobená z materiálu zvaný Plutonite®, polykarbonát s vysokou úrovní čistoty. Skla pohlcují UVA / UVB a modré světlo až do 400nm vlnové délky.

Plná kompatibilnost s MICH, ACH, CVC, PASGT, a Crye™ přilbami.

Více informací

BRÝLE, Combat, Invader Gear, zelené

katalogové číslo: TOR83

cena: 450 Kč

   

Ochranné brýle pro airsoft. Čiré sklo. Váha cca 43 g.

Více informací

X1000 Tactické Brýle, Bollé

katalogové číslo: TOR84

cena: 1 900 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

Značka Bollé Safety je jedním z nejdůvěryhodnějších značek, co se ochranných brýlí týče, a je pravidelně dodávána armádě a donucovacím organizacím. Balistická ochrana podle STANAG 2920 (dohoda NATO pro standardizaci - přijetí norem pro úroveň balistické ochrany a testování poskytuje uživatelům vynikající úroveň ochrany proti částicím s vysokou rychlostí a proti třískám (vysoká odolnost). Kvalitní Bollé X1000 nízkoprofilové balistické brýle nabízí nejlepší ochranu proti poškrábání a proti zamlžení. Brýle X1000 se hodí pro většinu vojenských přileb, které nabízejí komfort, přizpůsobivost a ochranu. Navíc je vybaven technologií Equalizer, která používá voděodolný, prodyšný otvor, aby odstranila jakoukoli vlhkost. Výsledkem je jasná viditelnost bez zkreslení a bez mlžení v jakékoli výšce. S X1000 budete kompletně chráněni a připraveni pro každou situaci.

 • Panoramatické vidění
 • Balistický polykarbonát - 3,0 mm - Curve 5
 • STANAG 2920 čirá skla: v50 220,7 m / s
 • Odolné proti poškrábání a anti-mlhové nátěry
 • Vysoká tepelná odolnost TPV frame
 • Nepřímé větrání
 • Větrání technologie Equalizer
 • Široký nastavitelný 35 mm popruch s protiskluzovou technologií
 • Pivot pro přilbu nositele
 • Systém rychlého uvolnění
 • Pouzdro z mikrovlákna kolem popruhu
 • Dodává se s černým pouzdrem pro přenášení

Více informací

Ballistic glasses, ICE Tactical Kit, ESS

katalogové číslo: TOR126

cena: 9 999 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

ESS ICE Tactical Kit je navržen speciálně pro vymahatelnost práva, adaptovaný od jednoho ze světových nejustavenějším balistické podívanou: ESS ICE. Tato nová konfigurace eliminuje čas strávený výměně objektivu, který umožňuje uživatelům rychle přepínat mezi prefabrikovanými obličejové štíty přizpůsobit se měnícím se světelným prostředí.Navíc tato nová konfigurace pomáhá prodloužit životnost produktu eliminací opotřebení na čočky, které mohou nastat při odkládání barev čoček.Jako u všech produktů v ESS s výměnnými Component Eyeshield (led) série, ICE Tactical Kit je lehký, bezrámové systém ochrany očí, který nabízí jedinečnou kombinaci vysokou odolností proti nárazu, neomezené zorné pole a výměnných objektivů pro efektivní ochranu očí v každém světelných podmínek.Vybaven novým designem ICE chrámu, ICE obličejové štíty mají zlepšené posazení s headborne vybavením a zvýšenou snadnost úprav chrámu a výměně objektivu.Nastavitelné sluchátka umožňují pohodlné a bezpečné, anatomickou fit. Teleskopické chrámy nabízejí zatáčku k montáži vnitřního ucha drátěných kartách a snap-na vodítku systému.

Více informací

produkty
Doporučujeme
přilby
nové produkty
geologie minerály archeologie Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace