rozšířené
Přejít na menu nové zboží

figurky, magické a pohanské dekorace, číše / obrazy

obrazy

Obrazy s pohanskou, starověkou, středověkou či fantasy tématikou.

1-6 z 6 celkem

BOHEMIA, obraz v rámu

katalogové číslo: SCO19

cena: 1 100 Kč

   

Vlastenecký obraz BOHEMIA s českým lvem v rámu. Zhotoveno ku příležitosti 100. výročí založení Československa.

  • rozměr 420 x 297 cm, (A3)

Více informací

BOHEMIA, Přemysl Otakar II., obraz v rámu

katalogové číslo: SCO20

cena: 1 100 Kč

   

Vlastenecký obraz Přemysl Otakar II., Král železný a zlatý. Cítíme velkou potřebu nabídnout výrobky, které jsou spojeny s význačnými osobnostmi naší historie. Zejména z doby, kdy Evropa byla velmi rozdrobená a Čechy, resp. čeští králové, se stali vládci rozsáhlých území. Takovým králem byl bezesporu Přemysl Otakar II., král český a rakouský, štýrský, korutanský vévoda, markrabě moravský a pán naonského přístavu, syn krále Václava.

  • rozměr 420 x 297 cm, (A3)

Více informací

CERNUNNOS, obraz v rámu

katalogové číslo: SCO21

cena: 1 100 Kč

   

Obraz Cernunnos keltský Bůh s jelením parožím. Možná jste vycítili Jeho přítomnost či dokonce jste Jej zahlédli při toulkách krajinou v podobě v jaké je zobrazen na kotlíku z Gundestrupu, kde v jedné ruce svírá hada a ve druhé torques jakožto symbol své Božské moci. Had žije v zemi a je symbolem zásvětí. Cernunnos je Bohem lesů, ochráncem zvěře, průvodcem do Zásvětí a Bohem plodnosti.

  • rozměr 420 x 297 cm, (A3)

Více informací

BŮH ODIN, obraz v rámu

katalogové číslo: SCO22

cena: 1 100 Kč

   

Obraz s vyobrazením severského Boha Ódina, jenž je Otcem všech, patronem bojovníků, králů a bardů. Je též Bohem smrti a války, dokonale ovládá magii. Dokáže měnit podobu, ovládat mysl nepřátel, čarovat a věštit. Shromažďuje bojovníky ochotné bojovat s ním při Ragnaröku a žít ve Valhalle. Své oko obětoval pro lidstvo, aby pro něj získal tajemství run.

  • rozměr 420 x 297 cm (A3)

Více informací

PERUN, obraz v rámu

katalogové číslo: SCO23

cena: 1 100 Kč

   

Obraz Peruna, nejmocnějšího ze slovanských Bohů, neporazitelného válečníka, stvořitele hromu a blesku. Perun ochraňuje stát a jeho panovníky.

  • rozměr 420 x 297 mm

Více informací

RAGNAROK, obraz v rámu

katalogové číslo: SCO24

cena: 1 100 Kč

   

Obraz v rámu RAGNAROK, česky Zkáza bohů. Takto předkřesťanští Seveřané pojmenovali konec jejich mytického cyklu, během něhož je zničen vesmír a následně znovu vytvořen. Slovo Ragnarok je tak trochu slovní hříčka, její alternativa - Ragnarøkkr, znamená Ůsvit bohů.

V přípravě na tuto událost bůh Odin vybral nejschopnější lidské bojovníky, aby se k němu přidali v poslední bitvě proti svět požírajícím obludám. Výjev na tričku zobrazuje Odina v boji s mořskou příšerou Midgardsormr, která nakonec způsobí světovou potopu a zatopení veškeré pevniny. Poté se vynoří nový a obrozený svět.

  • rozměr 420 x 297 mm (A3)

Více informací

produkty
Doporučujeme
velkomoravské šperky
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace