rozšířené
Přejít na menu nové zboží

Doprava

Objednávky je možné vyzvednout osobně v našem kamenném obchodě v Praze 2, Rašínovo nábřeží 52. Tento obchod můžete navštívit i bez předchozí objednávky a vybrat si osobně na místě, ale není možné mít veškeré zboží skladem, proto doporučujeme vytvořit objednávku předem a k vyzvednutí zboží Vás vyzveme e-mailem.

Zásilky zasíláme nejčastěji prostřednictvím České pošty, Zásilkovny či přepravní společnosti GLS. O odeslání zásilky je zákazník informován emailem. V případě České pošty: pokud ani do několika dní po odeslání zásilky Vám zásilka nepřijde, pošta pravděpodobně nezanechala oznámení o příchodu zásilky a zásilka čeká na vyzvednutí na Vaší poště.

V případě doručení PPL řidič dopředu volá na telefonní číslo z objednávky ohledně doručení zásilky. Pokud se nedovolá, zanechá Vám také oznámení, zásilka je pak u přepravce uložena 10 dní a probíhá další pokus o doručení.

V obou případech doporučujeme zásilku zkontrolovat ještě před pracovníkem přepravce, v případě poškození zásilku ihned reklamovat u přepravce. To platí především pro křehčí zboží typu keramika nebo sklo.

V případě nepřevzetí zásilky je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s jejím zasláním. Je možné se pochopitelně domluvit na opětovném zaslání. Pokud máte od nás objednanou zásilku a víte, že budete déle než týden mimo doručovací adresu, prosím sdělte nám tuto informaci nejlépe emailem. Sladíme tak čas dodání s Vašimi možnostmi a předejdeme tak mnoha nepříjemnostem.

Zásilky zasíláme v drtivé většině případů NA DOBÍRKU, platíte tedy při převzetí věci přímo dopravci. Ceny za dopravu (poštovné a balné) se pohybují podle váhy zboží zpravidla od 95 Kč do 140 Kč (dobírka).

Další možností je pak platba předem převodem na účet, zásilka je pak odeslána po připsání peněz na náš bankovní účet. Cena je v takovém případě ponížena na doběrečné (viz tabulka níže).

Osobní údaje poskytnuté zákazníky prodávajícímu jsou prodávajícím uchovávány a zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutím svých osobních dat zákazník dává souhlas s jejich zpracováním a použitím zákonným způsobem. Pro ověření objednávky je nutné zadat platný email a platné telefonní číslo.

Dopravé v kostce:

Služba Platba předem Dobírkou
doporučené psaní Č. pošta 65 Kč 95 Kč
cenný balík Č. pošta, PPL či doporučené psaní s objednaným zbožím ve vyšší hodnotě něž 900 Kč od 90 Kč od 130 Kč dále dle váhy

* PLATBOU PŘEDEM se rozumí platba na účet. Zboží v tomto případě objednáte tak, že v konečné fázi objednávky do poznámky napíšete: PLATBA PŘEDEM a zaškrtnete OSOBNÍ PŘEVZETÍ, dopravné Vám bude následně emailem potvrzeno stejně tak jako Vám zašleme číslo účtu.

* poznámky k dopravě: za psaní je dle pošty považována zásilka svou tloušťkou nepřesahující 5 cm, zbylé zásilky musí být odeslané jako balík (v případě, že tak nastane, budete informováni předem)

* pro Slovensko platí tyto podmínky: zasílání na Slovensko

produkty
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace