cena
22 Kč12 000 Kč
 • GOTICKÉ ŠATY - zdobené

  Katalogové číslo: CFW13
  Cena: 3 400 Kč
  Dostupnost: 4-6 týdnů
  - +
  Vínové šaty s bohatším zdobením - princesový střih, vsazené klíny do členících švů, rozšířené rukavy ke spodnímu okraji. Šaty jsou zdobené zlatým prymkem. Ušité z bavlněneho plátna. požadované míry: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L (viz obrázek výše)
 • GOTICKÝ PLÁŠŤ de luxe

  Katalogové číslo: CFW14
  Cena: 4 500 Kč
  Dostupnost: 4-6 týdnů
  - +
  Vyrobený z dyftýnu nebo sametu, bez spodního podšití(podšívky),dvoubarevný, u krku vázaný na vázačku. Je celý zdobený zlatým prýmkem. požadované míry: B, F, L (viz obr.)
 • Gotické kožené boty

  Katalogové číslo: GOB01
  Cena: 2 350 Kč
  Dostupnost: 5-7 týdnů
  Kvalitní středověké kožené boty s gumovou podrážkou pro snížení rizika uklouznutí. Vyrobeno v České republice. Boty vyrábíme zakázkově na míru oproti platbě předem. Po obdržení objednávky vám zašleme formulář k vyplnění požadovaných rozměrů. Pokud si přejete konfekční velikost, prosíme, uveďte to…
 • Mušketýrské boty

  Katalogové číslo: REB04
  Cena: 12 000 Kč
  Dostupnost: 5-7 týdnů
  Vysoké renesanční boty - mušketýr. Vyrobeno z kvalitní kůže v České republice. Boty vyrábíme zakázkově na míru oproti platbě předem. Po obdržení objednávky vám zašleme formulář k vyplnění požadovaných rozměrů. Pokud si přejete konfekční velikost, prosíme, uveďte to do poznámky. 
 • VIKINGSKÉ SPODNÍ ŠATY

  Katalogové číslo: CFW06
  Cena: 2 250 Kč
  Dostupnost: 4-6 týdnů
  - +
  Raně středověké šaty mírně rozšířené a zdobené malým rozparkem u krku. Ušity jsou ze lněného plátna, dobově věrného materiálu. požadované míry: A, B, C, D, E, F, H, L (viz obr.)
 • RITUÁLNÍ KUTNA

  Katalogové číslo: CFW02
  Cena: 2 200 Kč
  Dostupnost: 4-6 týdnů
  - +
  Paní Dragonari před objektivem fotoaparátu ... pes ani ona na prodej nejsou. Můžeš si však objednat rituální kutnu, která je standardně šita z černé látky. Lze však dodat i kápi bílou ... pro druidy :) požadované míry: A, B, C, E, F, H, L (viz obr.)
 • DRUIDSKÁ KUTNA

  Katalogové číslo: CLM01
  Cena: 1 550 Kč
  Dostupnost: 3-5 týdnů
  - +
  Rituální kápě pro druidské obřady. Materiálem je lehké vzdušné plátno .. nezapomeňte, že šijeme na míru, proto nám posílejte požadované míry. Díky. požadované míry: A, B, C, E, F, H, L (viz obr.)
 • FANTASY PLÁŠŤ

  Katalogové číslo: CLM02
  Cena: 2 500 Kč
  Dostupnost: 3-5 týdnů
  - +
  Představujeme Vám střihem i zaměřením nový fantasy kostým, přičemž inspirace je snad všem jasná :) Materiálem je pevný, příjemný a tlustější černý dyftýn. Délka pláště obvykle až k patám, atypicky tvarovaná dlouhá kapuce a rukávy, šněrování u brady. Míry si upřesníme v emailu, ale vesměs jsou…
 • PLÁŠŤ - ČERNÝ

  Katalogové číslo: CLM13
  Cena: 2 050 Kč
  Dostupnost: 3-5 týdnů
  - +
  Tento plášť je vyroben z vlny (vhodné pro mlhavé podzimní dny). Myslím si, že to je zatím nejlepší plášť, který jsme schopni standardně dodávat. materiál vlna požadované míry: F, L (viz obr.)
 • GERMÁNSKÁ SPONA

  Katalogové číslo: BRO02
  Cena: 215 Kč
  Dostupnost: Do 1 týdne
  - +

  Železná spona na spínání pláště. Maximální průměr: 6 cm.

 • GERMÁNSKÁ SPONA - STOČENÁ

  Katalogové číslo: BRO03
  Cena: 235 Kč
  Dostupnost: Do 1 týdne
  - +

  Jedná se o propracovanější variantu germánské (resp. vikingské) spony s tím rozdílem, že je zdobenější. Průměr: 5 cm. Podívejte se po internetu a zjistíte, že se jedná o velice běžný typ spon, který spadá do období vikingů, je známa pod názvem BIRKA BROOCH.

 •  | 1  10  11  12 |