Kupilka sada KUKSA 210 ml + MISKA 550 ml - Borůvka (modrá)

890 Kč
Poslední kusy skladem

Kupilka sada KUKSA 210 ml + MISKA 550 ml - Borůvka (modrá)
Sada obsahuje misku KUPILKA 55 a šálek KUPILKA 21. Nová éra venkovního stolování začala právě tímto hrnkem. Již v dávných dobách se tvar KUPILKA 21 používal díky své praktičnosti. My jsme pro vás šálek vyladili k dokonalosti. Tento hrnek udrží váš horký nápoj horký, aniž by vám popálil prsty.

Vlastnosti:

Objem 2,1 dl
Hmotnost 83 g
Výška 60 mm x šířka 93 mm x délka 165 mm
KUPILKA 55 má rukojeť pro dobré uchopení, která ponechává druhou ruku volnou pro přípravu nápoje. Cestovatelský multitool pro jakýkoli druh jídla.

Objem 5,5 dl
Hmotnost 184 g
Výška 54 mm x šířka 154 mm x délka 223 mm

Sada balena v kartonové krabici z recyklovaného papíru

Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního bio materiálu s využitím EKO energie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva - čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost.
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

Vyrobeno ve Finsku

Sdílej: