biče, obaly na knihy, ostatní

Biče, obaly na knihy, ostatní

cena
39 Kč7 500 Kč
 • OBOJEK PRO PSY, zakázkový kožený psí obojek

  Katalogové číslo: LOP17
  Cena: 950 Kč
  - +
  POLSTROVANÝ OBOJEK PRO PSY - paráda není výhradou pouze lidského rodu. I naši mazlíčci si zaslouží nějaký ten šperk, zvláště, když plní svůj účel a je komfortní. Nabízený obojek je jen jednou z mnoha variant, které Vám můžeme dodat na míru. Obojek je vyroben z kůže, vypolstrován pro pohodlné nošení…
 • VELKÁ RUČNĚ VÁZANÁ KNIHA V KŮŽI, A4

  Katalogové číslo: LOP16
  Cena: 1 450 Kč
  - +
  Luxusní v kůži obalená kniha s ruční vazbou listů. Formát A4, 150 prázdných stran tzv. mramorového papíru. Kniha má starý vzhled a hodí se pro nejrůznější účely: návštěvní kniha, deníček, kniha stínů, originální dar. Krom toho je možné po dohodě dodat i jiné na zakázku upravené knihy - různých…
 • KOŽENÉ DŮTKY, červeno-černé

  Katalogové číslo: LOP11
  Cena: 990 Kč
  - +
  Máte doma neposlušnou ženu, co neuvaří, neumyje nádobí, nedojde Vám pro pivo ani Vám jinačím způsobem neudělá dobře? :) Zkuste pošimrat její líný zadek touto hračkou! Jedná se o ručně splétané dvoubarevné důtky s celkovou délkou cca 68 cm (délka pevné splátané části cca 22 cm).
 • KORUNA KELTSKÝCH KRÁLŮ - LARP

  Katalogové číslo: LOP05
  Cena: 850 Kč
  - +
  Pod tímto ryze LARPáckým názvem (keltští králové koruny patrně neměli a pokud ano, tak určitě ne z kůže) se skrývá originální kožený doplněk na různé LARPY, celotáborové hry a podobně. Koruna má nastavitelný průměr (viz větší obrázek) a jsou do ní zabudovány 3 amulety - OHEŇ VODA - VZDUCH.
 • KLÍČENKA - keltský ornament I

  Katalogové číslo: LOP02
  Cena: 75 Kč
  - +

  Materiál: kůže. Výška i s k kroužkem: 8 cm. Neposíláme samostatně, ale pokuste se k tomu objednat alespoň 1 věc z naší nabídky :)