rozšířené
Přejít na menu nové zboží

magie / magické oleje

magické oleje

Přírodní oleje, vůně a aromaterapie protknuté duší a magií.

Autorka Moi Yggdottir.

Umění, magie, příroda a transformace.

Lahvičky a flakóny jsou má plátna a rostlinné esence mé barvy; společně mi pomáhají vyprávět příběhy ze vzpomínek a pocitů.

Vytvářím vůně proto, abych zhmotnila myšlenky, Bohyně a Bohy a lidské osobnosti. Někdy dojde i na kouzla, neboť čisté rostlinné esence, jasný záměr a hluboké napojení mezi lidmi může během tvořivého procesu vést ke skutečné proměně všech zúčastněných.

Zní to neurčitě a zároveň složitě? Přesně takové to je. A to je na tom krásné.

Mé ruce vytvořily a zahřály všechny mé výtvory, které byly prvotně součástí přírody.

Všechny vůně jsou veganské (některé však mohou obsahovat organický včelí vosk nebo výtažek z medu).

Vala's Perfumery

Vala's Perfumery

1-18 z 33 celkem

Bragi, Severští Bohové, přírodní vonná esence

katalogové číslo: ARO34

cena: 450 Kč

   

Přírodní parfémová esence inspirovaná severskou mytologií. Bragi je Bůh poezie a umění a tato vůně je poctou jeho hravé a kultivované osobnosti. Začíná hravým bergamotem a jemnými květy bavlníku, které spolu s tolu balzámem a vetiverem vytváří sametové hloubky, jenž jsou nakonec doplněny silnými podtóny kadidla a gurjun dřeva. Vůně může vyhovovat i dámám, lépe se však hodí k pánům.

Více informací

Önd, Kolekce severská duše, přírodní vonná esence

katalogové číslo: ARO51

cena: 450 Kč

   

Kolekce Severská duše je kolekcí čistých botanických vonných esencí ze vzácných ingrediencí nejvyšší kvality. Önd je lehká bylinná esence inspirovaná kouřovými očistnými rituály a léčivým a očistným účinkem bylin, jenž obsahuje hlavní tóny levandule, pelyňku, šalvěje a galbanum na bázi bobkového listu, hřebíčku, kurkumy, amyris a palo santo.

Více informací

Verdandi, severská čarodějná vonná esence

katalogové číslo: ARO52

cena: 450 Kč

   

Verdandi - hřejivá květinová vůně spojující klasický karafiát s tureckou růží, hyacintem a základem z myrhy a kadidla.

Tato esence je vytvořena z přírodních olejů a ingrediencí nejvyšší kvality, smíchané s bází fermentovaného alkoholu a naplněné do ručně vyrobených flakónů z českého skla s atomizérem.

Verdandi je prchavý přítomný okamžik, schopnost žít v přítomnosti. Často se nám toto nedaří a v myšlenkách se nacházíme buď v minulosti či sníme o možné budoucnosti. Ale v současném okamžiku spočívá možnost změny, schopnost přijímat rozhodnutí, uplatnit svůj vliv. Síla a jádro cesty Verdandi spočívá v rovnováze, harmonii mezi vědomím a porozuměním minulosti a vědomím budoucnosti, a prostřednictvím svobodné vůle uchopení svého osudu do vlastních rukou.

Tato vůně vzdává poctu prchavé kráse a síle současného okamžiku jemnými a zároveň intenzivními tóny květů - kvetoucí růže, karafiátu s akcenty hyacintu, protože květy jsou svým způsobem stejně přelétavé, a přesto jsou výsledkem pevných kořenů, výživy a růstu, které nesou ovoce. Základní tóny této esence zahrnují krásné a stálé santalové dřevo a myrha, jenž dodávájí podstatu věčně proměnlivé přítomnosti.

Více informací

Völva, severská přírodní magická esence

katalogové číslo: ARO53

cena: 450 Kč

   

Völva, jasnovidka, čarodějka a šamanka nahlédne do minulosti i budoucnosti. Její duch cestuje devíti světy, aby promluvila s mrtvými i Bohy. Její ruce čarují kouzla a osudy.

Tato botanická esence je plná neobvyklých tónů šafránu, mimosy a jasmínu kvetoucího v noci a dalších sladkých květů s vonnou pryskyřicí, jenž připomíná meditativní rozjímání a vize z časů vzdálených.

Völva nese sladkou ženskou vůni opojných květů a exotického koření, s lehkými tóny pižma a základem vonné pryskyřice. Hlavní tóny obsahují jasmín, cestrum, mimosu a růži završené šafránem a elemi.

Více informací

Minni, kolekce Severská duše, přírodní magická esence

katalogové číslo: ARO54

cena: 450 Kč

   

Kolekce severská duše je kolekcí čistých botanických vonných esencí ze vzácných ingrediencí nejvyšší kvality.

Minni - jemná nostalgická květinová esence s hlavními tóny růže, frangipani, zimolezu a magnólie s jemnou melancholií čistého výtažku sena a základem z patchouli, lišejníku, vetiveru a benzoinu.

Minni je hloubka, paměť. Zde spí vše pohřbené, zapamatované a zapomenuté. Je to také sídlo našeho Stínu. Na Minni se můžeme napojit v hlubokém transu a při meditaci, je obzvláště užitečná při práci s magií.

Více informací

Gydja, kolekce Severská duše, přírodní magická esence

katalogové číslo: ARO55

cena: 450 Kč

   

Kolekce severská duše je kolekcí čistých botanických vonných esencí ze vzácných ingrediencí nejvyšší kvality.

Gydja spojuje spletité květové tóny mimosy, jasmínu a cestrum se smyslnou skořicí, santalovým dřevem a kořenem galganu, to vše na základě myrhy, kurkumy a patchouli.

Gydja, nebo Bůh, je, jak už to s takovými pojmy bývá, těžko uchopitelný. Je to naše tzv. supervědomí, jež si je vědomo vyššího dobra a našeho nejlepšího zájmu. Být ve spojení s naší vnitřní Gydja znamená naslouchat vlastní intuici, následovat vyšší smysl našeho života a napojit se na vrozené schopnosti jako jsou jasnozřivost, vidění budoucnosti atd.

Více informací

Thor, Severští Bohové, přírodní magická esence

katalogové číslo: ARO56

cena: 450 Kč

   

Thor: k zachycení srdečné a objímající povaze Thora, Boha ochránce, byly přidány více dřevité a pižmové podtóny, aby jsme pravdivě zobrazili sílu tohoto mocného Boha. Hlavní vůně dřeva - santalového, růžového, smrku; a živočišné vůně - labdanum, patchouli a nard.

Více informací

Hypnos, rituální pohanská ženská esence

katalogové číslo: ARO57

cena: 450 Kč

   

Přírodní parfémová esence inspirovaná antickými mýty, historií a archetypy.

Hypnos - bohatá, smyslná kytice kvetoucích květů a vońavých listků s teplým tmavým zemitým základem. Můžete nosit samostatně, ale Hypnos byl vytvořen jako pár s esencí Thanatos, spojení přinášející hloubku, jenž vůni esence zcela změní.

Tato vůně je vytvořena z přírodních olejů a ingrediencí nejvyšší kvality, smíchané s bází fermentovaného alkoholu a naplněné do ručně vyrobených flakónů z českého skla s atomizérem.

Hypnos je zhmotněním světu snů, kde se může stát cokoli. Můžete létat s motýly a spát pod pokrývkou z růžových okvětních lístků. Kde se vznášíte s bzučícími včelkami obtěžkanými sladkým nektarem. Tato esence je čistá květinová symfonie, hypnotický buket jasmínu, růže, narcisu a gardenie, které vytváří pocit objetí teplého lůžka z patchouli, cedru, vetiveru a santalového dřeva a sladkých snů.

Více informací

Thanatos, rituální pohanská magická esence

katalogové číslo: ARO58

cena: 450 Kč

   

Přírodní parfémová esence inspirovaná antickými mýty, historií a archetypy.

Thanatos - vůně doutnající vonné tyčinky se základem teplých ořechů, tonka, vanilky a santalového dřeva. Je vytvořena jako základ pro esenci Hypnos, obě vůně se doplňují a vytváří hřejivou spirálu, jenž vede do jiných světů. Nicméně Thanatos je nyní upraven tak, aby působil i sám o sobě.

Thanatos je věčný odpočinek, sklízení ovoce vlastní práce, mírumilovné vakuum. Thanatos je zemitá vůně začínající popelem a kouřem, vzdálenými růžovými okvětními lístky a yalang, pocit vonné tyčinky, která dlouho hořela a je téměr u konce. Jakmile kouř a popel usedne, vynoří se ořechovější vůně mandlí, tonka a náznak vlašského ořechu, které spolu tvoří hedvábný základ vanilky, balšamu a šafránu.

Více informací

Hyge, kolekce Severská duše, rostlinná esence

katalogové číslo: ARO59

cena: 450 Kč

   

Kolekce severská duše je kolekcí čistých botanických vonných esencí ze vzácných ingrediencí nejvyšší kvality.

Hyge si hraje s osvěžující ostrou vůní citrusů a bylin, s hlavními tóny yuzu a bergamotu spolu s červeným pomerančem, na základě citrónové trávy, palmarosa, kadidla a ho wood.

Hyge je vědomá část naší mysli, racio, část, která je schopna myšlení, procítění a zpracování emocí. Zde se rodí naše osobní vyjádření, stejně jako vědomí a rozhodování. Myšlenka má však vliv nejen na člověka, ale může, hlavně v magickém smyslu, ovlivnit předmět této myšlenky.

Více informací

Freya, severské Bohyně, ženská květinová esence

katalogové číslo: ARO60

cena: 450 Kč

   

Freya je základem naší nabídky a zůstává jednou z nejoblíbenějších esencí. A přece kdykoli se ji snažím popsat, je to velmi těžké. Esence, stejně jako Bohyně sama, je slovy neuchopitelná. Můžeme ji přirovnat k feromonům krásné ženy - voní opojně, ale je těžké přesně určit čím. Esence je plná jemných květů, mystické myrhy a velmi veselých dřevitých pryskyřic, které dohromady vytváří skutečný elixír, auru smyslnosti, mládí, a jemnou a zároveň docela divošskou eleganci. Konec konců mluvíme o Bohyni, která cestuje s divočákem.

Freya je jemná ženská esence, jenž v sobě mísí jemné květové tóny jasmínu a lotusu s těžšími podtóny myrhy a s povznášející elemi; společně vytváří vyrovnanou smyslnou i elegantní vůni, stejnou jako Bohyně, již zhmotňuje.

Goddess Freya je archetypem čarodějky Völva, bojovnice a svůdnice. Má, jako každá žena, mnoho tváří, a je důkazem toho, že krása, vnitřní síla a intelekt se vzájemně nevylučují, ale jsou součástí nás všech.

Více informací

Hamingja, kolekce Severská duše, rostlinná esence

katalogové číslo: ARO61

cena: 450 Kč

   

Hamingja je esence, která si hraje s pojmy bohatství, osobní růst, hloubka vlastních kořenů a rod. Spojuje v sobě exotické tóny šafránu a santalového dřeva, černého pepře a muškátového oříšku, a zahaluje je do neobvyklého jádra zeleného čaje a narcisu, a do základu z agarwood, copaiba a kadidla.

Koncept hamingja je pravděpodobně modernímu myšlení nejvzdálenější. Lidé vysvětlují události jako štěstí, nebo neštěstí, hamingja však nerozdává lidem do vínku šťastné, nebo nešťasné karty. Je více spojena s individuální rodinou a rodovou linií a může se přenášet na potomky jednotlivce. V závislosti na (nemáme lepší pojmenování) bohatství, zásluhách a úspěších může člověk (nebo jeho rodina či rod) sbírat, nebo naopak ztratit, svou hamingja, anebo ji, pokud je třeba, půjčit ostatním. Hamingja je v podstatě osobní síla, štěstěna či osud a energie jednotlivce.

Více informací

Heresy, pohanská okultistická esence

katalogové číslo: ARO62

cena: 450 Kč

   

Heresy - těžká, temná, kouřová esence s náznakem květin.

Tato vůně je vytvořena z přírodních olejů a ingrediencí nejvyšší kvality, smíchané s bází fermentovaného alkoholu a naplněné do ručně vyrobených flakónů z českého skla s atomizérem.

Co to je kacířství (angl. heresy)? Je to rouhání, nebo je to, podle starodávného výzamu slova, situace, kdy vybočíme ze stáda a jdeme si vlastní cestou?

Představte si starodávné sekty, jak se potajmu scházejí, aby studovali tajemné zákony vesmíru, tajné, esoterické, okultní. Po stěnách chrámové haly tančí stíny a mihotají světla svíček, vzduch je nasycen těžkým kouřem a vůní kadidla. Stěny pokrývají starodávné symboly, které někdo někdy nevědouce vytrhnul z kolektivního nevědomí nebo ze samotného vesmíru, a které teď slouží k předávání dávných tajemství.

Toto je kacířství, odvaha a svoboda, které tato esence zachycuje - hluboká temná báze pryskyřic a vzácných dřevin - myrha, kadidlo, labdanum, kopál, dragon’s blood, santalové dřevo a amyris, které doutnají na oltáři zdobeném čerstvým jasmínem, růžemi a květy zimolezu. Je to omamný pocit transu a extáze z objevování nových tajemství vesmíru.

Více informací

Odin, severští Bohové, přírodní mužská esence

katalogové číslo: ARO63

cena: 450 Kč

   

Tato nová esence je trochu temná, ale zároveň teple dřevitá, připomínající teplou záři ohně v noci; poutníkův pocit bezpečí uprostřed divočiny. Konejšivé dřevité tóny santalového dřeva, cedru a Perského balšánu ve směsi vůní se zemitými stopami dřívější rosy a spadaným listím, mechem, lesní hlínou a jehličnany, v podobě jalovce a jalovčinek.

Naopak vůně vanilky, růže, fenyklu a květů měsíčku odkrývá stopy nostalgie a vzpomínek na domov. Stopy bílého santalového dřeva a styraxu ještě prohlubují podstatu severského Boha Bohů.

Více informací

Urd, Severská rostlinná esence

katalogové číslo: ARO65

cena: 450 Kč

   

Urd - zemítá vůně mokrého mechu, čerstvých bylin, půdy a stálých spletitých dřevitých tónů.

Tato esence je vytvořena z přírodních olejů a ingrediencí nejvyšší kvality, smíchané s bází fermentovaného alkoholu a naplněné do ručně vyrobených flakónů z českého skla s atomizérem.

Urd nás přenáší zpět do naší minulosti, k našim kořenům. Ona je základ, ze kterého jsme stvořeni.

Představte si, že přicházíte ke studni sudičky Urd, jenž napájí strom Yggdrasilu, střed severského vesmíru. Pod chodidly cítíte měkký koberec vlhkého mechu, kde vlhká půda dodává život a výživu nejhlubším kořenům Stromu života. Zde je také strom Vašeho života. Zatímco tady stojíte a čekáte na setkání s Urd, aby osvětlila Vaši dosavadní cestu, všimnete si, že Vaše chodidla vypouštějí vlastní kořínky, aby se napily vody ze Studny osudu. Tyto kořeny Vás vedou k nitkám Vašeho života a ukazují Vám místa na velkém "koberci života", kterými jste už prošli. Vidíte, kde se Vaše nitky proplétají s vlákny Vašich rodičů a předků. Vidíte dědictví a odkaz, které Vás dovedly na současné místo ve Vašem životě.

Když zhlédnete svou minulost, porozumíte a poučíte se z ní, pochopíte cesty, jenž Vás přivedly do současnosti. Vaše vlastní rozhodnutí a rozhodnutí učiněná dávno před tím, než jste se narodili.

Essence Urd ctí tyto kořeny a úrodnou půdu, jenž nám dala život. Tvoří ji zemité vůně, vetiver, patchouli a růné kořeny smíchané se zelenými tóny mechu a lístků bylin tak, jak se Vaše kořeny prodírají hlínou. Nit Vašeho života - stálý labdanum, bílé santalové dřevo a posvátné kadidlo.

Tato esence je vyrobena čistě z přírodních ingrediencí nejvyšší kvality.

Více informací

Vitki, Severská magická esence pro muže

katalogové číslo: ARO50

cena: 450 Kč

   

Vitki, léčitel a mistr run, je tvůrcem změny. Tato rostlinná vonná esence v sobě nese vůni léčivých bylin - heřmánek, tymián, rozmarýn, bazalka a yzop na temnějších tónech spáleného tabáku, vetiveru, šafránu a hřebíčku, vzácného dřeva a vonných tyčinek. Vitki je silná zelená vonná esence pro moderního čaroděje a duševně založeného muže.

Více informací

Haruspex, Evropské mýty a archetypy, přírodní vonná esence

katalogové číslo: ARO49

cena: 450 Kč

   

Přírodní parfémová esence inspirovaná antickými mýty, historií a archetypy. Haruspicie je starověký způsob věštění. Dnešní čarodějky a čarodějové už nemusí zabíjet obětní ovci, aby zjistili, co je čeká na jejich životní cestě. Stačí se podívat hluboko do sebe a věštit na základě vlastní intuice.

Haruspex je klidná, jemná a velmi prášková vůně, jenž však začíná ostrým řezem - ostré tóny ostružin a květů - gardenie, jasmínu, narcisu a bílých květů symbolizujících tok živé krve na počátku rituálu. Tyto svrchní tóny jsou čepelí uvolňující napětí a ego, otevírající dveře dovnitř. Po pár okamžicích nával chaosu opadne, srdce se zpomalí a zklidní s tóny suchého šafránu, smilu, turecké růže a kosatce, až se nakonec vynoří stálá, tišící vůně benzoinu, vanilky, opopanax a labdanum.

Tato esence je vytvořena z přírodních olejů a ingrediencí nejvyšší kvality, smíchané s bází fermentovaného alkoholu a naplněné do ručně vyrobených flakónů z českého skla s atomizérem.

Více informací

Sif, Severští Bohové, přírodní vonná esence

katalogové číslo: ARO35

cena: 450 Kč

   

Přírodní parfémová esence inspirovaná severskou mytologií. Hlavní tóny ovoce a pryskyřice - ostružiny, citrón, med a myrha. Zlatovlasá Sif, Thorova manželka, je bohyní úrody, zlatavé pšenice a všeho rotlinného života. Je archetypem ženy-matky a zároveň pověstným krkem, který otáčí hlavou rodiny. Tato vůně je poměrně sladká, ženská a velmi ovocná.

Více informací

produkty
Doporučujeme
vltavíny, šperky
nové produkty
geologie minerály archeologie Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace