rozšířené
Přejít na menu nové zboží

magie / magické pomůcky

magické pomůcky

Pomůcky pro bílou i černou magii, tarotové karty, magické hůlky, runy a dále drahé kameny.

Rituály a obřady se zpravidla neobejdou bez předmětů, které napomáhají zamýšlenému cíli a násobí vložené síly. Základními pomůckami jsou obvykle magická hůlka a kalich, obojí může být vyrobené z mnoha různých materiálů s četnými doplňky. Další výbava záleží na povaze Vaší osobnosti, Vašeho cíle i samotného rituálu.

1-14 z 14 celkem

Tarot karty, Gothic, Lisa Parker

katalogové číslo: CCF38

cena: 450 Kč

   

Krásně ilustrované tarotové karty od Lisy Parker.

  • Dovoz: Velká Británie

Více informací

PENTAGRAMY, svícny

katalogové číslo: MAC62

cena: 495 Kč

   

PENTAGRAMY, dva svícny. Výrobek je zhotoven ze tvrzené pryskyřice, ručně malováno. Cena je uvedena za oba kusy. Dovoz z Velké Británie.

  • Velikost přibližně 13.4 cm

Více informací

KYVADLO

katalogové číslo: MAC53

cena: 85 Kč

   
Skleněné kyvadlo o velikosti 1,5 x 4 cm. Lze jej použít i jako přívěšek.

Více informací

Tarot of Marseilles, Marseillský Tarot

katalogové číslo: MAC58

cena: 425 Kč

   
Marseillský Tarot, přímý dovoz z V. Británie - Drakkaria.

Více informací

Věštecká koule se stojanem

katalogové číslo: TFI57

cena: 950 Kč

   

Skleněná věštecká koule s cínovým stojanem.

  • Průměr koule je 80 mm
  • Celková výška 17 cm

Více informací

BOLINE, DRUIDSKÝ SRP, srp na bylinky

katalogové číslo: MAC64

cena: 750 Kč

   

Druidský srp zhotoven z mosazi a srnčího parohu. Celková délka cca 24,5 cm.

Více informací

RITUÁLNÍ KOŠTĚ, metla

katalogové číslo: MAC63

cena: 350 Kč

   

Vedle své funkce úklidového prostředku a legendárního dopravního prostředku pro čarodejnice koště mělo od pradávna i funkci magicko-rituální, která dnes poněkud upadla v zapomění. Koště se používalo při rituálech spojených s narozením, zasvěcením, svatbě a úmrtí, aby vymetlo zlé síly, drželo démony a temné síly v příslušné vzdálenosti.

Koště slouží k uklízení na všech rovinách jako očišťující a ochranný předmět, k odmetení věcí do jiných říší, k obnovení, otevření nebo posvěcení prostor, můžeme jím vyčistit slavnostní místo před rituálem, připravit je a nakonec zase osvobodit od přivolaných sil. Koště symbolizuje tvůrčí sílu, sebeurčení a utváření sil a energií v životě. Takovéto zacházení s koštětem je šamanská činnost a rituální koště by mělo být používáno pouze k tomuto účelu. Nejde o fyzické čištění, koště se ani nemusí  dotýkat země nebo podlahy, důležité jsou představy při zametání.

Například koště postavené před domovními dveřmi proutím nahoru brání zlým duchům a démonům nemoci, aby vstupovali do domu. K ochraně domu lze koště položit i přes práh, pod postel, na okenní římsu.

Ve starých svatebních zvycích byl obvyklý skok přes násadu koštěte, což symbolizovalo spojení a plození (spojení "skrz koště"). O ženě, která přivedla na svět nemanželské dítě, se říkalo, že "skočila přes koště". Násada koštěte byla symbol sexuálního spojení mužské a ženské energie v její nejvyšší formě

V rituálech při úmrtí se po třech dnech místnost dokonale vymetla, aby to staré mohlo odejít a uvolnilo místo novému.

V Římě zametaly kněžky Hekaté po každém narození určitým způsobem práh domu, aby temné síly nemohly uškodit matce a dítěti. Hekaté je ztělesněním Trojité bohyně, která střeží manželství. Svůj původ má v egyptské bohyni Heket, která symbolizuje plně rozvinutou sílu ženství.

Symbolické zametání prováděné při rituálech muži i ženami neaktivuje jemné energie, ale silně rozdmychává energie, aby došlo k jejich novému uspořádání. Zametání znázorňuje věčnou proměnu sil. To, co se symbolicky a důkladně provádí v obřadu, se ukazuje také v životě. Koště se tak považuje za nástroj tvůrčí síly a osobní moci.

Více informací

SODALIT - 1 kámen

katalogové číslo: MAC22

cena: 30 Kč

   
Nelze objednat samostatně, ale vždy alespoň k jedné další věci ... snažte se nás pochopit ... balit jeden kámen, to nejde, že? :) Velikostní rozpětí: 2,5 - 4 cm.

Více informací

PENTAGRAM, kožený náramek

katalogové číslo: MAC54

cena: 350 Kč

   

Kožený náramek s pentagramem. Náramek je vyroben z pevné hovězí hlazeniny.

  • Celková délka: 23 cm
  • Max. šířka cca 4,3 cm
  • Velikost pentagramu cca 3,8 cm

Více informací

4 KOVOVÉ RUNOVÉ KOSTKY + KRABIČKA

katalogové číslo: MAC01

cena: 330 Kč

   
Pokud se zabýváte runovou magií, možná by se Vám mohly hodit tyto kostky, které obdržíte včetně runou zdobené krabičky. Vše ruční výroba.

Více informací

HEMATIT - 1 kámen

katalogové číslo: MAC19

cena: 12 Kč

   

Nelze objednat samostatně, ale vždy alespoň k jedné další věci ... snažte se nás pochopit ... balit jeden kámen, to nejde, že? :) Velikostní rozpětí: 1,5 - 2 cm.

Více informací

AMETYST - polodrahokam

katalogové číslo: MAC30

cena: 35 Kč

   
Nelze objednat samostatně, ale vždy alespoň k jedné další věci ... snažte se nás pochopit ... balit jeden kámen je práce pro otroka :) Velikostní rozpětí: 1 - 3 cm.

Více informací

HORSKÝ KŘIŠŤÁL, tromlovaný kámen

katalogové číslo: MAC31

cena: 38 Kč

   

Křišťál. Velikostní rozpětí: 1,5 - 3 cm.

Křišťál je bezbarvá odrůda křemene (SiO2). Většinou se vyskytuje ve formě krystalů v šesterečné krystalové soustavě s tvrdostí 6,5–7,5 Mohsovy stupnice. Vzniká jako většina křemičitanů vykrystalizováním z magmatu.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Více informací

ČERVENÝ JASPIS

katalogové číslo: MAC33

cena: 30 Kč

   
Nelze objednat samostatně, ale vždy alespoň k jedné další věci ... snažte se nás pochopit ... balit jeden kámen je práce pro otroka :) Velikostní rozpětí: 2 - 3 cm.

Více informací

produkty
Doporučujeme
meče
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace