rozšířené
Přejít na menu nové zboží

magie / výbava oltáře

výbava oltáře

Výbava oltáře - zvonky, ubrusy, stolky, kachle.

Oltář je místo určené pro obřadní předměty připravené na určitý rituál. Slovo pochází z latinského „altus ara“ – obětní stůl. Může být vyrobený z kamene nebo dřeva, v podobě stolku, skříňky, desky apod. a měl by být minimálně pro obřadní účely pokrytý látkou. Měl by stát ve středu posvátného kruhu a mělo by se u něj dát sedět nebo klečet. Většinou zde mají své místo svíčky a rituální poháry, může zde být i Vaše kniha stínů, fotky, čerstvé květiny a řada dalších magických pomůcek dle konkrétního připravovaného úkonu. Uspořádání bývá zpravidla podle čtyř přírodních živlů, nebo podle mužského a ženského principu (Bůh a Bohyně). Každý si však upraví svůj oltář především podle sebe nebo dle tradice či Božstva, které ctí.

1-4 z 4 celkem

KŘIŠŤÁLOVÁ KOULE S PODSTAVCEM BOHYNĚ MATKY ZEMĚ

katalogové číslo: ATO27

cena: 1 570 Kč

   
KŘIŠŤÁLOVÁ KOULE S PODSTAVCEM BOHYNĚ MATKY ZEMĚ. Velikost přibližně 19 cm. Velikost koule cca 11 cm. Výrobek je zhotoven ze tvrzené pryskyřice, ručně malováno. Dovoz z Velké Británie: Drakkaria. Součástí je i křišťálová koule vyrobena z přetaveného křišťálu a nasledným zaformováním do tvaru koule.

Více informací

WARLORD, rituáloní pohár

katalogové číslo: ATO20

cena: 485 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

RITUÁLNÍ KALICH, WARLORD. Velikost přibližně 19 cm. Výrobek je zhotoven ze tvrzené pryskyřice, ručně malováno. Dovoz z Velké Británie: Drakkaria.

Více informací

LESNÍ MUŽ, rituální pohár

katalogové číslo: ATO21

cena: 630 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

RITUÁLNÍ KALICH, lesní muž. Velikost přibližně 19 cm. Výrobek je zhotoven ze tvrzené pryskyřice, ručně malováno. Dovoz z Velké Británie: Drakkaria.

Více informací

PANNA, MATKA A STAŘENA, trojná Bohyně - pohár

katalogové číslo: ATO30

cena: 660 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

RITUÁLNÍ POHÁR. Velikost přibližně 19 cm. Výrobek je zhotoven ze tvrzené pryskyřice, ručně malováno. Dovoz z Velké Británie.

Více informací

produkty
Doporučujeme
velkomoravské šperky
nové produkty
Keltomanovy stránky geologie minerály archeologie Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace