rozšířené
Přejít na menu nové zboží

sošky, zahradní dekorace / Evropa / Slované, Čechy, Morava / VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška

VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška

katalogové číslo: SBH12

cena: 375 Kč

   

Veles - slovanský Bůh stád, zvěře a lesů.

Sošky jsou originálním výtvorem srbského umělce Jovana Petronijeviće. Vyrobeno z pryskyřice, ručně malováno, výška 12 cm. Zabaleno v dárkové krabičce. Dovoz: Srbsko.

Srbská značka ROD se zabývá výrobou a prodejem suvenýrů inspirovaných srbskou a slovanskou mytologií a historií.
Za touto značkou stojí tým talentovaných umělců, sochařů, designérů, řemeslníků a šperkařů.

Navrhuje a vyrábí stříbrné a cínové šperky, oblečení a umělecká díla z kůže a keramiky. V jejich tvůrčí dílně spatřily světlo světa světově první a jediné šachy inspirované slovanskou mytologií. Tyto šachy jsou dílem sochaře Jovana Petronijeviće.

Mezi figurkami jsou Bohové a Bohyně a postavy z naší slovanské mytologie, které možná znáte. Jsou to Perun - Bůh hromu, Svantovít  - Bůh války a vítězství, Veles - Bůh ochránce zvířat, Dažbog – Bůh Slunce, Mokoš - Bohyně plodnosti a ochránkyně žen a Svarog - Stvořitel vesmíru a božský kovář.

VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška - galerie 1 VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška - galerie 2 VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška - galerie 3 VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška - galerie 4 VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška - galerie 5 VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška - galerie 6 VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška - galerie 7

 

produkty
Doporučujeme
vltavíny, šperky
nové produkty
naposledy prohlížené
VELES, slovanská Bůh zvěře a lesů, soška
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace