rozšířené
Přejít na menu nové zboží

Půjčovna historických rekvizit

Prodejem historických předmětů se zabýváme již od roku 2005, rádi bychom zúročili naše široké kontakty mezi výrobci a klienty u nás i v zahraničí a poskytli jim pro různé účely možnost zapůjčení rekvizit a dekorací.

V průběhu našeho podnikání jsme dodávali rekvizity pro filmy české (např. pohádka ČT o pokladu z Býčí skály) i zahraniční produkce (např. film Eagle of the ninth s Donald Sutherlandem z prostředí římské okupace Británie). Zapůjčujeme rekvizity (či fotky) pro publikační potřeby (časopisy, knihy …) či pro potřeby uměleckých fotografů. Samostatnou kapitolou je výroba na zakázku oděvů, šperků a kožených doplňků pro hudební skupiny či její jednotlivé členy. Podílnictví na výzdobě restaurací (např. Keltský hostinec Kilfenora v Praze 2 – dodání replik zbraní, rohů na pití atd).

Postupem času podíl podobných zakázek vzrostl tak, že bylo vhodné vyčlenit na ně speciální odvětví naší obchodní činnosti.
Jaké jsou výhody v tomto ohledu s námi spolupracovat:

  • Velké množství rekvizit, které jsme schopni zapůjčit či prodat, a to nejen z našeho online katalogu. Diskutovat s Vámi budeme i možnost výroby rekvizit „na zakázku“ či jejich přímý dovoz ze zahraničí.
  • NÍZKÁ CENA OPROTI KONKURENCI – vzhledem k tomu, že toto zboží přímo prodáváme, nejsou naše náklady navýšené na rozdíl od některých konkurenčních firem o nákup rekvizit.
  • Consulting – na Vaše přání se budeme spolupodílet na vytváření Vašeho projektu.
  • Lze po dohodě domluvit na promo akce i vystoupení šermířů, hudebních skupin či tanečnic atd.
  • Práce nás baví, což se pozitivně projevuje na výsledku.

Obecné podmínky Vám na vyžádání zašleme.

Kdo by mohl využít naše služby:

  • Filmová produkce, reklamní a cateringové agentury...
  • Fotografové.
  • Restaurace, hrady a zámky (výzdoba).
  • Teambuilding, dětské tábory, promo akce.

Výstavy Expozice

Můžete nás navštívit v naší kamenné prodejně v Praze 2, nejlépe po předchozí domluvě, abychom zajistili potřebné rekvizity.

E-mail: drakkaria@gmail.com

Web: www.drakkaria.cz
Telefonní spojení: 604-566-672 nebo 606-326-270

UKÁZKA NAŠÍ NABÍDKY - orientační ceník (bez DPH):

I -A. Historický stan - velikost základny činí cca 2,3 x 2,6 m. Cena za půjčení: 600 Kč / 2 dny. Při zapůjčení na delší dobu - individuální dohoda.

Půjčovna stanů

I -B. Historický stan vyrobený speciálně pro účely této půjčovny. Jeho využití je vskutku univerzální - lze jej použít jako klasický historický stan, tak jako promo stánek či prodejní stan. Součástí stanu je samonosná kovová konstrukce - stan lze tedy postavit i na pevném podkladě. Stavba je jednoduchá a rychlá (cca 10 minut), velikost základny činí 3 x 3 m. Stan má odklápěci všechny tři strany (výhoda prodejních a propagačních stánků), dají se stejně tak dobře zavázat. Cena za půjčení: 1400 Kč / 2 dny. Při zapůjčení na delší dobu - individuální dohoda.

Půjčovna stanů

 

II. Kostýmy - keltský kostým / Slovan - Viking - cena: 600 Kč / 2 dny.

Půjčovna kostýmů Půjčovna kostýmů Půjčovna stanů

III. Zbraně a zbroje - na svatby, bály, focení, průvody, filmy...

Jednotlivé části zbroje - meče, přilby, rukavice - dohodou (liší se dle typu).

Půjčovna stanů Půjčovna stanů

Půjčovna stanů

Ke stažení:

- pravidla pjčovny kostýmů a rekvizit Drakkaria

- nájemní smlouva

- předávací protokol

produkty
Doporučujeme
velkomoravské šperky
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace