rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ZBRANĚ - meče, nože, dýky, sekery, luky / nože - damaškové, zakázkové

nože - damaškové, zakázkové

Damaškové, damascénské či damasteel – to jsou názvy pro damaškové nože. Damašková ocel se skládá ze dvou či více ocelí, které jsou spojeny v jednen paket. Výsledná ocel má ty nejlepší vlastnosti z použitých ocelí, vyniká kresbou, která může být velmi různorodá. Používíme vysoce uhlíkovou tvrdou ocel v kombinaci s měkkou ocelí s nízkým obsahem uhlíku. Nůž z damaškové oceli vyniká odolností proti opotřebení a tvrdostí. Damašky pro naše nože si vyrábíme sami v kovárně Arma Epona.

1-9 z 9 celkem

SIGURD, damaškový nůž

katalogové číslo: KNI196

cena: 3 900 Kč

   

Brzy v prodeji.

Více informací

FLÓKI, nůž, paroh, damašek

katalogové číslo: KNI162

cena: 1 850 Kč

   

Kovaný damaškový nůž zasazený do jeleního parohu s vyřezávanými vikinskými motivy. Celková délka: 14.5 cm, délka čepele: 7.5 cm.

Více informací

CHRONOS, damaškový nůž, meteorit Muonionalusta,Laponsko

katalogové číslo: KNI147

cena: 26 000 Kč

   

Luxusní nůž Chronos z damaškové oceli vlastní výroby. Materiál: damašková ocel, fosilní žirafí kost, nerezová ocel, meteorit Muonionalusta (Švédsko). Kožená pochva v ceně.

Celková délka: 30.5 cm, délka čepele: 18.2 cm, max. šíře čepele: 3.8 cm.

Více informací

HJÖRTUR, vikingský sax, damašek

katalogové číslo: KNI170

cena: 8 500 Kč

   

Luxusní damaškový nůž typu sax s bronzovou hlavicí a záštitou. Celková délka: 28.5 cm, délka čepele: 17.5 cm. Max. šířka čepele: 2.6 cm, tloušťka čepele: 4 mm. Vyrobeno naší kovárnou Arma Epona.

Více informací

JORDUND, damaškový nůž, stříbro 925

katalogové číslo: KNI153

cena: 13 500 Kč

   

Damaškový nůž - Jorund. Inspiraci pro tvorbu tohoto nože jsme našli na severu. Jako předloha pro čepel posloužily tvary vikinských saxů, stříbrné koncovky (stříbro 925) jsme vytvořili raně středověkou šperkařskou metodou filigránu. Jako materiál pro rukojeť posloužil losí paroh, finská bříza a fíbr. Celková délka: 30 cm, délka čepele: 16.5 cm. Nůž je vykován v naší kovárně Arma Epona, koncovky vlastní výroby.

Více informací

HEIMDALL, damaškový nůž

katalogové číslo: KNI154

cena: 9 700 Kč

   

Damaškový nůž - Heimdall. Inspiraci pro tvorbu tohoto nože jsme našli ve finských nožích. Jako materiál pro rukojeť posloužil losí paroh, finská bříza a fíbr. Celková délka: 24.5 cm, délka čepele: 11.5 cm. Nůž je vykován v naší kovárně Arma Epona.

Více informací

EARNAN, keltská antropomorfní bronzová dýka, damašek

katalogové číslo: ASW57

cena: 13 000 Kč

   

Keltský antropomorfní meč (dýka) s bronzovou rukojetí ve tvaru lidské postavy. Reprodukce nálezu z roku 1902 - North Grimston, Ryedale district, North Yorkshire, Anglie. Dýka byla nalezena v hrobě keltského válečníka společně se štítem a druhým mečem. (Hull and East Riding Museum)

Earnan je irské jméno pro železo a k této dýce se hodí. Celková délka: 41 cm, čepel: 30 cm. Damašková čepel vlastní výroby. Kožená pochva s laténskými motivy. Kovářství Arma Epona.

Více informací

ZDOBENÝ NŮŽ VIKING, damašek, jelení paroh

katalogové číslo: KNI76

cena: 6 500 Kč

   

VIKINGSKÝ NŮŽ zhotovený z damaškové oceli, parohoviny a rohoviny. Zdobeno ručním vyřezáváním. Každý nůž se vyrábí na zakázku, proto využijte této možnosti a uveďte Vaše požadavky na délku čepele a rukojeti.

Více informací

PALCÁT se dřevěným toporem

katalogové číslo: APW44

cena: 1 990 Kč

   

Lehká a mrštná replika zbraně, která může být až do poslední chvíle v bitevní vřavě nošena za opaskem.

Celková délka cca 60 cm, délka hlavy cca 12 cm, váha: 1,1 kg

Více informací

produkty
Doporučujeme
velkomoravské šperky
nové produkty
Keltomanovy stránky geologie minerály archeologie Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace