rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ZBRANĚ - meče, nože, dýky, sekery, luky / meče, šavle, kordy / příslušenství pro meče, pochvy

příslušenství pro meče, pochvy

Příslušenství pro Vaše chladné zbraně – kožené pochvy a závěsy na rapíry, které nabízíme jak pro naše meče, tak jsme schopni zhotovit zakázkové pochvy na meče, které již vlastníte. Nezapomínejte též na údržbu kovových částí, k tomuto účelu slouží oleje na zbraně.

Pochvy na meče
[zvětšit]

1-18 z 44 celkem

POCHVA NA MEČ s OPASKEM

katalogové číslo: SWA14

cena: 2 170 Kč

   

Kožená pochva na jeden-a-půlky. Lze přizpůsobit na jakýkoliv meč - jednoručky i jeden a půlky.

Více informací

HISTORICKÁ KOŽENÁ POCHVA NA MEČ

katalogové číslo: SWA32

cena: 2 400 Kč

   

Na téměř jakýkoliv meč Vám zhotovíme koženou pochvu. Potřebujeme znát: celkovou délku čepele, šířku čepele u záštity a šířku čepele 10 cm nad hrotem. Nazapomeňte se zmínit o barvě jílce a tvaru záštity - nejlépe foto s přiloženým pravítkem. Též nám dejte vědět, zda jste pravák či levák. Způsob vázání je zhotoven na základě historických podkladů. Příplatek za pochvy pro jeden a půlruční meče: + 300,- Kč.

Více informací

KOŽENÉ POUZDRO NA JEDNORUČNÍ MEČ, zakázková výroba

katalogové číslo: SWA34

cena: 2 450 Kč

   

Špičkově řemeslně zhotovená kožená pochva vyvinutá pro naše jednoruční meče. Použitým materiálem je kvalitni hovězina s dostatečně dlouhým zdobeným páskem s kováním.

Pochvu Vám dodáme přimo vyrobenou na Váš meč (možná i zakázková výroba). V případě, že si u nás zakoupíte meč a k němu tuto pochvu, tak automaticky počítáme s tím, že pochva je určena právě k tomuto zakoupenému meči a provádíme kontrolu rozměrové a tvarové slučitelnosti.

Více informací

POCHVA na vikingský meč, kování Gokstad

katalogové číslo: SWA49

cena: 3 500 Kč

   

Honosná kožená pochva pro vikingský meč. Přezka a nákončí jsou vyrobeny z bronzu dle nálezu z Norska (Gokstad). Rádi Vám vyrobíme pochvu i na Váš meč, který nepochází z naší nabídky, budeme jej však potřebovat mít fyzicky v rukách.

Více informací

GUNEX, Ballistol, olej na zbraně, spray, 50 ml

katalogové číslo: SWA41

cena: 125 Kč

   

Dopřejte Vašim zbraním a zbrojím péči špičkovým olejem na zbraně, který fasuje hned několik evropských armád.

GUNEX - Univerzální olej na údržbu zbraní.

Určený pro dlouhodobou ochranu proti korozi a vlhkosti. Maže, konzervuje, čistí, vytěsňuje vodu s kovových ploch, nesmolí a nelepí. Vynikající na údržbu zbraní. Použití při teplotách od -50°C do +100°C!
Balení: oleje: 50ml. Vyrobeno v Německu.

Užití: Stříkněte olej na čepel či kovové části zbroje a mastným hadříkem roztřete olej tak, aby se rozprostřel po povrchu a vytvořil tak tenký ochranný film. Mastnotu na replikách chladných zbraních ponechávejte. Olej lze použít i při odstraňováni rzi za pomocí abrazivniho hadříku.

Další použití:

Průmysl a řemesla:
Ballistol / Averon K ochraně, ošetřování a údržbě strojů a přístrojů, přesného nářadí a měřících přístrojů, forem a raznic ve všech podnebních pásmech, také v tropech! Ideální pro skladování nebo transport polotovarů a výrobků zhotovených z oceli a železa, jak pod střechou, tak venku.

Lov, střelba, rybaření:
Odstraňuje střelný prach a nánosy červené mosazi, udržuje v pořádku celkovou mechaniku zbraní, pistolí a revolverů, vyhlazuje, ošetřuje, chrání před nepříznivými vlivy. Sesmolené nevhodné oleje se rozpustí. Je vhodný k ošetření teleskopických udic a navijáků.

Zemědělství:
Účinná a spolehlivá pomoc pro všechny stroje a nářadí, pro tvrdou práci na poli a v lese. Ošetřuje, konzervuje a udržuje všechny pohyblivé části v činnosti. Výborně osvědčeno a určeno zejména pro traktory, přívěsy, žací stroje. S Gunexem 2000 zůstane vše i ve vlhkém počasí dlouhou dobu ochráněno před korozí.

Domácnost a zahrada:
Vše co by mohlo vrzat, blokovat, nebo skřípat, ošetří Gunex 2000. Jestli jsou to panty dveří, zámky, kola nebo motorky vše bude opět fungovat jako po másle. Na zahradě udržuje a konzervuje sekačky na trávu, nůžky na keře, hrábě, rýče, lopaty a jiná nářadí.

Auto-moto:
Na vrzající, skřípající a drhnoucí čepy, zablokované zámky, zarezivělé šrouby. Zamezuje zamrzávání dveřních zámků, rozpustí špínu a tér na laku. Chrání kovové a chromované části dlouhý čas před korozí. Udržuje kontakty baterií a zapalování čisté, vytěsňuje vlhkost, zabraňuje povrchovým prasklinkám. Také se osvědčil jako olej na řetězy u motorek.

Lodní přeprava:
Chrání a ošetřuje kladky, navijáky, pohyblivé části, nekrytý kov a šroubová spojení také před slaným vzduchem a stříkající vodou. Ideální pro zazimování lodě.

Více informací

POCHVA NA VIKINSKÝ MEČ se dřevěným jádrem

katalogové číslo: SWA53

cena: 3 800 Kč

   

Pochva na vikinský meč se dřevěným jádrem. Pochvu Vám vyrobíme přímo na Vámi zvolený meč z naší nabídky.

Více informací

KOŽENÁ RUKAVICE pro šerm, pravá ruka

katalogové číslo: LEA81

cena: 1 300 Kč

   

Rukavice výjimečné kvality pro zmírnění rizika zranění ruky při tzv. železném šermu. Zhotoveno šermíři pro šermíře. Velký důraz byl při výrobě kladen nejen na tloušťku materiálu, ale i na anatomii rukavice. Cena je za jeden kus rukavice pro pravou ruku.

Více informací

KOŽENÁ RUKAVICE pro šerm, levá ruka

katalogové číslo: LEA82

cena: 1 200 Kč

   

Rukavice výjimečné kvality pro zmírnění rizika zranění ruky při tzv. železném šermu. Zhotoveno šermíři pro šermíře. Velký důraz byl při výrobě kladen nejen na tloušťku materiálu, ale i na anatomii rukavice. Cena je za jeden kus rukavice pro levou ruku.

Více informací

OBAL NA MEČ, pro jednoruční meče

katalogové číslo: SWA27

cena: 430 Kč

   

Obal na meč se hodí při cestách na tréningy, není dobré dráždit strážce pořádku viditelnou replikou zbraně :) Materiálem je stanové plátno, které je do jisté míry voděodolné.

Více informací

POCHVA na středověký meč - Roland

katalogové číslo: SWA51

cena: 2 700 Kč

   

Zdobená kožená pochva pro středověké meče. Pochvu Vám zhotovíme vyrobenou přesně na míru na Váš meč (v tom případě uveďte do poznámky k objednávce rozměry) anebo přímo na meč, který si u nás vyberete.

Více informací

FLEXOPOL Cleaner, Fine, čistící brusná guma - jemná

katalogové číslo: DGO31

cena: 110 Kč

   

Špičková čisticí brusná guma o hrubosti 150. Jedná se o inovativní technologii elasticky pojených brusných bloků. Výrobek má značně vyšší odolnost oproti konkurenci a vyšší účinnost

 • Rozměry: 20 x 50 x 80 mm
 • Použití: univerzální obrušování, leštění, čištění kovů, dřeva, keramiky či laku
 • Pro mokré i suché broušení
 • Pasta nebo voda zvyšují účinnost
 • Ideální k čištění replik chladných zbraní
 • Vyrobeno v Německu

Více informací

FLEXOPOL Cleaner, mittel, čistící brusná guma - střední

katalogové číslo: DGO32

cena: 110 Kč

   

Špičková čisticí brusná guma o hrubosti 90. Jedná se o inovativní technologii elasticky pojených brusných bloků. Výrobek má značně vyšší odolnost oproti konkurenci a vyšší účinnost

 • Rozměry: 20 x 50 x 80 mm
 • Použití: univerzální obrušování, leštění, čištění kovů, dřeva, keramiky či laku
 • Pro mokré i suché broušení
 • Pasta nebo voda zvyšují účinnost
 • Ideální k čištění replik chladných zbraní
 • Vyrobeno v Německu

Více informací

FLEXOPOL, čistící brusná guma - hrubá

katalogové číslo: DGO33

cena: 110 Kč

   

Špičková čisticí brusná guma o hrubosti 45. Jedná se o inovativní technologii elasticky pojených brusných bloků. Výrobek má značně vyšší odolnost oproti konkurenci a vyšší účinnost

 • Rozměry: 20 x 50 x 80 mm
 • Použití: univerzální obrušování, leštění, čištění kovů, dřeva, keramiky či laku
 • Pro mokré i suché broušení
 • Pasta nebo voda zvyšují účinnost
 • Ideální k čištění replik chladných zbraní
 • Vyrobeno v Německu

Více informací

POCHVA NA MEČ, kůže, Fleur de Lis

katalogové číslo: SWA45

cena: 2 300 Kč

   

Zakázková pochva na meč - uděláme Vám ji ať už přímo na Váš meč či meč z naší nabídky. Výhodou je rychlost. Pro zakázkovou výrobu potřebujeme znát: celkovou délku čepele, šířku čepele u záštity a čířku čepele 10 cm nad špičkou.

Více informací

POCHVA na středověký meč - Martel

katalogové číslo: SWA52

cena: 2 950 Kč

   

Zdobená kožená pochva pro středověké meče. Pochvu Vám zhotovíme vyrobenou přesně na míru na Váš meč (v tom případě uveďte do poznámky k objednávce rozměry) anebo přímo na meč, který si u nás vyberete.

Více informací

VIKINGSKÁ POCHVA na meč - Helgi

katalogové číslo: SWA50

cena: 2 600 Kč

   

Zdobená kožená pochva pro vikingské meče. Pochvu Vám zhotovíme vyrobenou přesně na míru na Váš meč (v tom případě uveďte do poznámky k objednávce rozměry) anebo přímo na meč, který si u nás vyberete.

Více informací

KOŽENÁ POCHVA NA MEČ s řemením přes záda, kovaný úchyt a přezka

katalogové číslo: SWA26

cena: 2 500 Kč

   
Tuto pochvu na meč Vám zhotovíme na zakázku - tedy buď k meči, který si u nás zakoupíte anebo přímo k meči, který již vlastníte. Potřebujeme od Vás znát následující údaje: barva kůže, zda-li jste pravák či levák, celková délka čepele, šířka čepele u záštity, šířka čepele 10 cm nad špicí meče, tvar záštity (rovná, vykrojená do tvaru písmene V atd.). K výrobě této pochvy byly použity výhradně dobové materiály (kůže, železné kovaní, kovaná přezka, mosazné nýtky).

Více informací

NÁKONČÍ na vikingský meč, Borre, bronz, přesná replika

katalogové číslo: BHJ163

cena: 870 Kč

   

Přesná replika nákončí na vikingský meč. Odlito technikou - lití do ztraceného vosku. Nákončí typu 1b2, výtvarný styl Borre. Lokalita: Gdynia Oksywie, Polsko. Výška: 6.5 cm, max. tloušťka u hrdla: 2.1 cm. Výroba: Drakkaria.

Více informací

produkty
Doporučujeme
šperky s kameny
nové produkty
Keltomanovy stránky geologie minerály archeologie Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace