Böker Forge Wood Šéfkuchařský nůž

2 239 Kč
Dostupnost: není dostupné

Šéfkuchařský nůž patří k základnímu vybavení kuchyně. S tenkým koncem čepele dobře nakrájí cibuli a menší zeleninu, díky své délce také výborně zpracuje maso a větší kusy zeleniny.

Böker Forge - Tato nově vyvinutá řada kuchyňských nožů od Böker kombinuje inovativní a dynamické designy s klasickým výběrem materiálu na úrovni špičkové kvality. Koncept této nové série vychází z dlouholeté tradice Böker a ze své výroby venkovních nožů té nejvyšší kvality s vynikající funkčností. Atraktivní a poutavé designové rysy odlišují tuto sérii významně od většiny průměrných kuchyňských nožů.

Konstrukce ostří a dynamický-funkční design zajišťují v kombinaci s plochým ručním broušením čepele 100% řezný výkon. Tyto nože jsou dokonale vyvážené a jsou kované z jednoho kusu nerezové oceli speciálně temperované "X50CrMoV15" s vysokým obsahem uhlíku k zajištění vynikající pevnosti. Ergonomicky tvarované rukojeti nabízí pohodlné a bezpečné uchopení pro snadné řezání. Každý nůž je dodáván v kvalitním dárkovém balení. K dispozici jsou také odpovídající bloky na nože, které jsou inovativní, působivé a s pevnou konstrukcí. Stojany vyrobené z odolného dřeva a nerezové oceli umožňují bezpečné skladování a manipulaci s noži pomocí svých silných magnetů. Böker Forge řada nabízí vynikající poměr ceny a výkonu.

  • Materiál čepele: X50CrMoV15
  • Materiál rukojeti: Ahorn
  • Celková délka: 34.5 cm
  • Délka čepele: 20 cm
  • Tloušťka čepele: 2.35 mm
  • Hmotnost: 585 g
Sdílej: