rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / runové přívěšky / BERKANO, runa, talisman z parohu

BERKANO, runa, talisman z parohu

katalogové číslo: RPE30

cena: 125 Kč

   

Ručně vyřezávaný runový talisman z jeleního parohu, kožená šňůrka je součástí výrobku. Berkano, doslovný význam - "Bohyně bříz", ezoterický - "zrození, útočiště, svatyně". Runa neustálého růstu, znovuzrození a obnovy všech věcí, runa dozrávání. Berkano má energii březového háje a představuje skyté útočiště v případě potřeby. Bříza je první strom, který se na jaře probouzí, a tak je Berkano o cyklu zrození, smrt a znovuzrození. Léčení všeho druhu (zotavování se, pročištování, zbavování se škodlivin a regenerace) je prostřednictvím této runy nejsilnější. Je to runa mateřství a představuje dělohu připravenou k mateřství. Také je zde zatoupen úkryt a ochrana toho, co zraje. Mateřství - moudrost, která vychází z vyzrálosti a trpělivosti rozvinuté péčí o děti, jsou mentální a duševní přednosti zesílené používáním této runy.

Utajení s runou Berkano není nekalé, ale je to mocná síla. Je to mistrovství mlčení jako nástroje k naslouchání a ochrany. Tato runa napomůže úsilí dát sami sobě a jiným čas a prostor k růstu, tak jak je potřeba. Vytvoření času a prostoru je magický vědomý čin prostřednictvím sebeovládání a mlčení. Tato schopnost vyžaduje velkou pokoru a je to záviděníhodná přednost žen.

  • Velikost: 1,5 x 3,3 cm

 

produkty
Doporučujeme
přilby
nové produkty
naposledy prohlížené
BERKANO, runa, talisman z parohu
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace