FEHU, kovaná runa, amulet

235 Kč
Dostupnost: Skladem 3-4 ks

Kovaný talisman, který byl zrozen v plameni s ručně vysekanou runou. Na rozdíl od odlévaných run, je každý kus originálem. Fehu – doslova "dobytek", ezoterický význam "hmotný majetek, nové začátky, bohatství". Pohyb moci, bohatství a všech věcí jsou klíčové aspekty Fehu. Tyto jsou spojeny s novými začátky, ale mějte na paměti, že ve skutečnosti nejsou začátky a konce, jsou jen vědomé body transformace. Toto můžeme nejlépe pochopit, když studujeme runy jako cyklus či (vizuálně) jako kruh.

Pod vedením energií spjatých s Fehu?budete nejlépe působit na tok peněz ve svůj prospěch. Ale peníze jsou jen šedým a zjednodušeným vyjádřením povahy Fehu. Bohatství je nejlépe chápáno jako jídlo, voda, střecha nad hlavou, oblečení, živobytí a hmotné statky, a ne jako nepotřebné bohatství.

Když se pustíte do něčeho nového, Fehu zaktivuje Vaši vůli, obnoví sebedůvěru a pomůže při stanovení cílů, jenž jsou hned následovány činy. Užívejte tento symbol a jeho učení proti prokrastinaci. Zároveň je připomínkou toho, abychom uvažovali nezávisle sami za sebe, což je pro práci s runami základ.

Doménou Fehu je také vědomé užívání peněz na správné účely. V současné společnosti je důležité, abychom zkoumali nové definice bohatství a uvědomili si, co je skutečně cenné. Bohatství je tvořivý proces a ne statická a měřitelná masa.

  • Ocel s protikorózní úpravou
  • Rozměry 2.1 x 3.3 cm

Související produkty