HAGALAZ, kovaná runa, amulet

270 Kč
Skladem více než 10 ks

Kovaný talisman, který byl zrozen v plameni s ručně vysekanou runou. Na rozdíl od odlévaných run, je každý kus originálem. Hagalaz – doslovně znamená "krupobití, kroupy", ezoterický význam je "krize nebo radicální změna". Klíčové oblasti zahrnují: krize a katastrofa,? rozvrat, destruktivní živly přírody, nekontrolovatelné, nevyhnutelná nepříjemnost, "Jungův stín", psychoanalýza, regrese, přijetí nezměnitelného.

Hagalaz hlásí zásadní posun energií. Kroupy Vás nejdříve šokují svou ledovou tvrdostí (konfrontace) a potom se rozpustí na vodu, která umožňuje klíčení semínek (tansformace).

Duchovní probuzení často přichází v době hluboké krize. Hagalaz není devátá runa náhodou, devítka znamená dokončení dokonalé struktury? (9 měsíců zrání dítěte v děloze matky). V tomto smyslu je to ochranná runa, která nám pomáhá přijmout nezměnitelné, a uktýt se ve skrýši a trpělivě čekat, až se bouře přežene.?

Hagalaz má magickou sílu "jarního úklidu". Odkrývá osobní minulost, minulé životy a vlivy prostředí z časného dětství, které jsou připraveny k pročištění.

  • Ocel s protikorózní úpravou
  • Rozměry: 2.1 x 3.3 cm