rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / runové přívěšky / HAGALAZ runový amulet

HAGALAZ runový amulet

katalogové číslo: RPE19

cena: 85 Kč

   

Hagalaz – doslovně znamená "krupobití, kroupy", ezoterický význam je "krize nebo radicální změna". Klíčové oblasti zahrnují: krize a katastrofa,  rozvrat, destruktivní živly přírody, nekontrolovatelné, nevyhnutelná nepříjemnost, "Jungův stín", psychoanalýza, regrese, přijetí nezměnitelného.

Hagalaz hlásí zásadní posun energií. Kroupy Vás nejdříve šokují svou ledovou tvrdostí (konfrontace) a potom se rozpustí na vodu, která umožňuje klíčení semínek (tansformace).

Duchovní probuzení často přichází v době hluboké krize. Hagalaz není devátá runa náhodou, devítka znamená dokončení dokonalé struktury  (9 měsíců zrání dítěte v děloze matky). V tomto smyslu je to ochranná runa, která nám pomáhá přijmout nezměnitelné, a uktýt se ve skrýši a trpělivě čekat, až se bouře přežene. 

Hagalaz má magickou sílu "jarního úklidu". Odkrývá osobní minulost, minulé životy a vlivy prostředí z časného dětství, které jsou připraveny k pročištění.

  • Odlito z cínu a opatinováno
  • Rozměry 2.5 x 3 cm
  • Součástí je pevná šňůrka

 

produkty
Doporučujeme
vltavíny, šperky
nové produkty
naposledy prohlížené
HAGALAZ runový amulet
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace