rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / runové přívěšky / PERTHO, runa, talisman z parohu

PERTHO, runa, talisman z parohu

katalogové číslo: RPE31

cena: 125 Kč

   

Ručně vyřezávaný runový talisman z jeleního parohu, kožená šňůrka je součástí výrobku. Perthro – neznáme doslovný význam, ezoterický je "sudičky, osud, pohár na házení kostek osudu". Runa osudu a toho, co se ještě neprojevilo, neukázalo, runa pravděpodobnosti, a úlohy náhody v procesu vývoje všech věcí. Hrající si vesmír. Tato runa řídí:

  • Vnímání konceptů örlög a wyrd
  • Ovládání příčiny a následku
  • Změna pravděpodobnosti a závislost na náhodě
  • Vytvoření příznivých okolností
  • Náhoda, hazardní hry, věštění

Je důležité si uvědomit, že neznáme skutečný význam slova "Perthro", ačkoli existuje shoda na významu "pohár na házení kostek osudu", což je starodávná krabička na hrací kostky, kterou používali bojovníci před bitvou, aby se dozvěděli více o své budoucnosti. Perthro představuje orlog, koncept většího matrixu vesmírného zákonu příčiny a následku. Zahrnuje pevný a neměnný zákon akce a reakceWyrd je projev zákonu příčiny a následku na osobní úrovni člověka. Není neměnný jako orlog. Jedinec se může pohybovat v rámci sítě svého wyrd v závislosti na úrovni rozvoje svého vědomí.

  • Velikost: 1,5 x 3,3 cm.

 

produkty
Doporučujeme
historické šperky
nové produkty
naposledy prohlížené
PERTHO, runa, talisman z parohu
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace