rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / slovanské amulety / KOLOVRAT, slovanský symbol Slunce, přívěšek, bronz

KOLOVRAT, slovanský symbol Slunce, přívěšek, bronz

katalogové číslo: SBR229

cena: 375 Kč

   

Bronzový Slovanský přívěšek Kolovrat. Ve světovém měřítku unikátní šperk, neboť do této doby jsme ještě nenarazili na spojení Kolovratu jakožto slovanského symbolu a starých (a náročných) šperkařských metod filigránu (stáčení jednotlivých drátků) a granulace (pájení drobných kuliček), které se hojně užívaly v dobách Velké Moravy.

Kolovrat je považován v současné době za panslovanský symbol slovanské pohanské víry (symbol Slunce). Hrdě jej nosí Slované či potomci Slovanů po celém světě a zdá se, že cesta ke sblížení slovanských národů vede mimo jiné i skrze pohanské obyčeje.

Talisman je naší drakkarijské produkce, jsme vlastníci modelu a odlévací formy, čili tento výrobek milerádi nabídneme se slevami do distribuce našim obchodním partnerům. Možnost zasazení DRAHÉHO KAMENE doprostřed šperku.

  • Materiál bronz
  • Průměr cca 3.3 cm
  • Očko na provlečení z druhé strany amuletu

 

produkty
Doporučujeme
přilby
nové produkty
naposledy prohlížené
KOLOVRAT, slovanský symbol Slunce, přívěšek, bronz
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace