rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / vikingské amulety / VLK, stříbrný přívěšek, vikinský výtvarný styl, stříbro 925, 16 g.

VLK, stříbrný přívěšek, vikinský výtvarný styl, stříbro 925, 16 g.

katalogové číslo: SBR234

cena: 1 250 Kč  1 250 Kč

   

FENRIR - POHANSKÝ VLK - inspirováno vikinským uměleckým stylem Borre (podle stejnojmenné lokality v Norsku, 9.-10. století). Fenrir je podle severské mytologie nejstarší syn boha Lokiho a obryně Angrbody. Bohové Fenrira spoutali, jeho osudem však je růst tak dlouho, dokud pouta nepovolí, a poté za Ragnaröku spolknout boha Ódina. 

Vlk symbolizuje nejen divokost a nezávislost, ale i život v rodině či komunitě, a s tím spojenou věrnost. Může se také vykládat jako symbol boje za přežití a hledání sebe sama. Obraz vlka vyjícího na Lunu je mocným symbolem, který se dotýká nás všech.

Šperk je naším vlastním výrobkem a pokládáme jej za jeden z našich nejosobitějších šperků s vlčí tématikou.

  • Materiál: stříbro 925
  • Velikost včetně ouška: 4 x 2.2 cm
  • Velikost hlavy: 3 x 2.2 cm
  • Váha: 16 g
  • V základní ceně není řetízek součástí výrobku

VLK AMULET ŠPERK HLAVA VYJÍCÍ

Amulet Přívěšek Vlk Hlava Vlka

Autorský návrh přívěšku.

VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI - galerie 1 VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI - galerie 2 VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI - galerie 3 VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI - galerie 4 VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI - galerie 5 VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI - galerie 6 VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI - galerie 7

 

produkty
nové produkty
naposledy prohlížené
VLK, stříbrný přívěšek AMULET ŠPERKY VLCI
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace