rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / stříbrné šperky / přívěšky - historické šperky / KONČÍKY NA VIKINGSKÉ AMULETY, stříbro 925 - 2 kusy,10 g.

KONČÍKY NA VIKINGSKÉ AMULETY, stříbro 925 - 2 kusy,10 g.

katalogové číslo: SBR87

cena: 880 Kč

   

Stříbrné (925) končíky na řetízky/šňůrky. Tyto končíky jsou zmenšeninou vikingských končíků, které se našly především ve Skandinávii. Vikingové na nich s oblibou nosívali např. Thorova kladiva. Ve vzdálenější části končíku je otvor s dírkou, kam se vsune řemínek a pomocí drátků či nýtků se upevní, to samé se provede i s druhým končíkem. Tím docílíme toho, že řetízek či řemínek bude mít takováto zoomorní zakončení. Na samotných hlavách jsou pak otvory, kterými se provlékne obvykle drátek, který již nosí samotný amulet. Je to vážně promyšlený a originální zlepšovák :)

Cena je uvedena za pár.

Váha jednoho končíku: cca 5 g. Délka: 2,6 cm, velikost otvoru pro kožený řemínek: 4 x 6 mm. Průměr dírky pro kroužek (v tlamě): 2 mm.

 

produkty
nové produkty
naposledy prohlížené
KONČÍKY NA VIKINGSKÉ AMULETY
geologie minerály archeologie Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace