rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / stříbrné šperky / přívěšky - historické šperky / SLOVANSKÝ KOLOVRAT, symbol Slunce, přívěšek, stříbro 925

SLOVANSKÝ KOLOVRAT, symbol Slunce, přívěšek, stříbro 925

katalogové číslo: SBR230

cena: 850 Kč

   

Ve světovém měřítku unikátní šperk, neboť do této doby jsme ještě nenarazili na spojení Kolovratu jakožto slovanského symbolu a starých šperkařských metod filigránu (stáčení jednotlivých drátků) a granulace (pájení drobných kuliček) - velký význam tato metoda měla v dobách Velké Moravy.

Kolovrat je považován v současné době za panslovanský symbol slovanské pohanské víry (symbol Slunce). Hrdě jej nosí Slované či potomci Slovanů po celém světě a zdá se, že cesta ke sblížení slovanských národů vede mimo jiné i skrze pohanské obyčeje.

Talisman je naší drakkarijské produkce, jsme vlastníci modelu a odlévací formy, čili tento výrobek milerádi nabídneme se slevami do distribuce našim obchodním partnerům.

  • Materiál stříbro 925
  • Hmotnost 7 g
  • Velikost cca 3.3 cm v průměru
  • Očko na provlečení je ukryto z druhé strany amuletu
KOLOVRAT ZNAK VÝZNAM - galerie 1 KOLOVRAT ZNAK VÝZNAM - galerie 2

 

produkty
Doporučujeme
šperky s kameny
nové produkty
naposledy prohlížené
KOLOVRAT ZNAK VÝZNAM
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace