Warhammer 40k Adepta Sororitas Celestian Sacresants

999 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100104)

Celestian Sacresants jsou ti elitní členové Adepta Sororitas, kteří odešli ze života bodyguarda pro svou kanonie, místo toho pátrají po Impériu jménem svého řádu. Někteří vykořeňují kacířství a pobuřování, zatímco jiní loví ztracené relikvie a svatá místa, ale všichni se na výzvu svého pána vracejí do boje se štítem, palcátem a čepelí, když zazní válečné trubky.

Tito specialisté na boj zblízka, vybavení svými výraznými štíty Sacresant a oděni do charakteristického energetického brnění Adepta Sororitas, jsou odolnou silou na bojišti, která je schopná odolat ohromné palebné síle. S výběrem pomazaných halaparten prorážejících zbroj nebo těžkých posvátných palcátů jsou Celestian Sacresants vybaveni, aby se vypořádali s nepřátelskou elitou a vyšli jako vítězové.

Sada se skládá z 69 plastových součástek, ze kterých můžete sestavit pět Celestian Sacresantů, z nichž jeden může být sestaven jako Celestian Superior, a je dodáván s 5x kulatými základnami Citadel 32mm. Tato sada obsahuje možnosti pro hlavy s kapucí nebo přilbou a může být vybavena buď pomazanými halapartnami nebo posvátnými palcáty.

Sdílej: