Warhammer 40k Codex Astra Militarum 9th Edition

475 Kč
Cena před slevou: 950 Kč
není dostupné
(katalogové číslo: WAR100119)

Astra Militarum je největší soudržná bojová síla v galaxii. Jeho pluky, živené neustálými desátky vojáků vychovaných ze stovek tisíc světů, tvoří obrovskou část bojové síly lidstva. Na nesčetných světech pochodují smrtelní vojáci Astra Militarum ve svých miliardách do války, s laserovými zbraněmi a bajonety připraveni čelit jakémukoli nepříteli.

Baterie těžkého dělostřelectva vrhají na blížícího se nepřítele nesčetné tuny munice, hroty oštěpů těžce obrněných tanků se nezadržitelně drtí vpřed, řvou děla, jezdecké eskadry nasazují rychlé protináboje na boky, zatímco čety elitních agentů sestupují z bojových lodí na misích. . Mezitím důstojníci přidávají své křičené rozkazy k velké kakofonii války a nabádají své vojáky, aby bojovali ještě tvrději. S patřičnou vůlí Astra Militarum rozdrtí vše, co stojí mezi nimi a vítězstvím.

Tato kniha je základním průvodcem pro aspirující generály Astra Militarum. Na těchto stránkách najdete všechna pravidla, která potřebujete ke hře za armádu imperiální gardy – včetně jejích mnoha pododdílů a legendárních pluků – spolu s dlouhým hodem cti a historií povinností a obětí, epickým uměním, které zprostředkovává neuvěřitelný rozsah těchto armády a další náklady.

Uvnitř této 152stránkové knihy v pevné vazbě najdete:
– Podrobné informace o pozadí odhalující historii, vojenské praktiky a nejrenomovanější pluky Astra Militarum
– Ohromující umělecká díla zdůrazňující ohromující rozmanitost a obrovský rozsah nekonečných armád Imperiální gardy
– Všechna pravidla, která potřebujete ke hře za armádu Astra Militarum, včetně 51 datových listů pro vše od stopařských Cadian Shock Troops až po mocný bojový tank Rogal Dorn, stejně jako 18 různých rozkazů, přizpůsobitelné plukovní doktríny, vylepšení tankových es, strategie a další
– Pravidla pro křižácké kampaně a výpravné hry, které vám umožní vydat se na služební cesty a získat oficiální ocenění
– 'Eavy Metalová vitrína se skvěle namalovanými miniaturami Citadely, demonstrující mnoho slavných pluků Imperiální gardy

S touto knihou také obdržíte kód k odemknutí obsahu Codex: Astra Militarum ve hře Warhammer 40,000: The App.

Sdílej: