Warhammer Age of Sigmar Warrior Starter Set

949 Kč
Poslední kusy skladem

Války o duše skončily, ale v říši zvířat se chystá nový konflikt.

Je to čas velkých změn v Mortal Realms. V osmi říších se šíří nával života, aby potlačil příliv smrti, který zbyl po probuzení Necroquake, a síly řádu neztrácely čas nárokováním si nově omlazené země. Ale když byl Kragnos, Konec říší, propuštěn z vězení a vedl pomstychtivé řádění napříč Ghurem, Stormcast Eternals musí bojovat své dosud nejtěžší bitvy, aby zajistily průkopnické křížové výpravy Dawnbringer.

Vstupte do hry Warhammer Age of Sigmar s Warriorem - startovací sada navržená tak, aby vám pomohla vydat se na cestu s nejlepší fantasy fantasy válečnou hrou na světě. S modely, pravidly, průvodci, které vám pomohou začít, a se spoustou dalších věcí, vám tato sada ulehčí práci s rozjezdem vašeho koníčku - stavění modelů, naučte se hrát a užijte si hodiny zábavy s přítelem nebo členem rodiny.

Tato sada obsahuje:

1x Kniha o 80 stranách Warrior Edition (softback): Objevte tradici Warhammer Age of Sigmar a také pozadí frakcí a jednotek v knize. Kniha také obsahuje několik úvodních tutoriálů battleplans, které využívají miniatury v sadě, navržené tak, aby vás naučily základy hry ve zvládnutelných kusech.

1x 56stránková kniha základních pravidel (softback): Vezmeme-li si veškerý obsah pravidel ze základní knihy Warhammer Age of Sigmar (k dispozici samostatně), je tato kniha ideální, když jste připraveni rozšířit svou armádu a bojovat s ostatními hráči.

18x Plastové miniatury Citadel, které lze nasadit: V srdci sady Warrior jsou dvě armády zbrusu nových miniatur, z nichž každá je chytře navržena tak, aby je bylo možné přitlačit k sobě bez potřeby lepidla. Každá síla obsahuje dvě silné jednotky vyzbrojené ničivými zbraněmi a válečnými zbraněmi a lze je snadno posílit dalšími posilami, které budou fungovat jako elitní jádro větší armády. Mezi tyto modely patří:

6x Stormcast Eternals
Vyvolení šampióni Sigmaru, vytrhnutí z jejich smrtelných těl v okamžiku jejich smrti a přemoženi jako zářící hrdinové odění v husté zlaté zbroji. Každý Stormcast Eternal je téměř nesmrtelný válečník schopný bojovat s hordami těch nejdivočejších příšer a zvítězit.

-1x Knight-Arcanum: Členové tajemného chrámu Valedictor, Knights-Arcanum jsou nepoznatelní, ale silní mágové pověření ochranou obnovené starověké tradice. Tento model je dodáván s kulatou základnou Citadel 40 mm.

- 5x Vindictors: Nebojácní válečníci Vykupitele konkláve, Vindictors jsou štítová zeď, na které se tříští síly zkázy. Tyto modely jsou dodávány s 5x 40mm základnami Citadel.

12x Kruleboyz
Kruleboyz, povzbuzený příchodem Kragnose a toužící rozšířit se za hranice svých rodových bažin, jsou začarovaným, prohnaným plemenem orruků, kteří si neužijí nic jiného, ​​než pokládat své nepřátele na dno pomocí nejzáludnějších a nejpodmanivějších taktik, jaké mohou vymyslet.

- 1x Killaboss s 1x Stab-grot: Killabosses jsou válečníci Kruleboyz. Každý vyrval svou pozici soupeřům tím, že byl nejen silným válečníkem, ale také vlastnil skutečnou morkskou kunnin ‘. Tento model je dodáván se 40mm kulatou základnou Citadel a 25mm kulatou základnou Slotta.
- 10x Gutrippaz: Gutrippaz tvoří slizké srdce Kruleboyz. Tyto davy zelených kůží ovládajících kopí jsou známé svým začarovaným kunninem a zákeřnou zábavou, kterou nacházejí při pokládání nepřítele svými ničemnými otrávenými zbraněmi. Tyto modely jsou dodávány s 10x kulatými základnami Citadel 32 mm.

4x karty Warscroll a 2x karty schopnosti věrnosti: Pomocí těchto referenčních karet rychle vyhledejte statistiky a schopnosti svých miniatur Citadel. Už nikdy nebudete muset kopat knihu přímo uprostřed vzrušující hry.

1x Dawnbringer Bastion Cardboard Terrain Feature - pomocí obráceného kartonového zásobníku samotné krabice!

-Oboustranná herní podložka 30 "x 22,4": Proměňte jakýkoli kuchyňský stůl ve válkou zmítanou krajinu Ghur, říše zvířat. Jedna strana zobrazuje bažinatý domov Kruleboyzů v Thondii, zatímco druhá představuje prašnou divočinu Ghurishských plání.

- 2x pravítka dosahu a 10x kostky: Toto základní příslušenství vás pokryje pro pohyb, střelbu, boj zblízka a další.

- 2x Referenční listy pravidel: Obsahuje praktické informace o pravidlech pro snadnou orientaci při učení se základů Warhammer Age of Sigmar.

Tyto miniatury jsou dodávány nenatřené a vyžadují montáž - doporučujeme použít plastové lepidlo Citadel a barvy Citadel.

Sdílej: