Warhammer Direchasm: Khagra's Ravagers

799 Kč
Dostupnost: Poslední kusy skladem

Uzurpátorka Khagra a její skupina Slave to Darkness vidí Direchasm jako místo, kde vyvrcholila jejich osobní cesta ke slávě; poslední důkaz, kde si získají pozornost temných bohů. Mají na mysli obrátit horu ke službě Chaosu znesvěcením každé její komory temným čarodějnictvím a brutální obětí. Byla to Khagrina sestra Zarshia, která vedla válečnou skupinu do Beastgrave, ale brzy byli uvězněni v skřípající komoře. Khagra zaklínila svůj štít mezi podlahu jeskyně a zasahující strop, než si vytesala cestu ven ze skalnatého jícnu, a od té doby se brutální válečníci Cragan a Razek obrátili na Khagru, aby jim poradili. Zarshia však neopustila své vlastní ambice a je připravena převrátit svého začínajícího sourozence, když se naskytne příležitost.

Získejte živou horu ve jménu Temných bohů s Khagra's Ravagers. Jsou houževnatí, silní a mají čarodějnou moc, což vám nabízí několik způsobů, jak znesvětit Direchasm. Když o tom mluvíme, jejich nová mechanika znesvěcení může zabránit nepřátelským válečným skupinám v nárokování cílů. Tato sada také obsahuje řadu univerzálních karet, které může použít jakákoli válečná skupina ve hře Warhammer Underworlds a dokonce můžete přidat Khagra's Ravagers ke svým otrokům do síly Darkness ve Warhammer Age of Sigmar.

Tato sada obsahuje:
- 4x push fit Khagra's Ravagers miniatury - k sestavení není potřeba lepidlo
- 4x bojové karty představující každého válečníka ve vašich hrách - uchvatitel Khagra, Zarshia Bittersoul, Razek Godblessed a Dour Cragan
- Dalších 62 hratelných karet (k dispozici pouze v této sadě) pro vylepšení vašich bojovníků a poskytnutí nových taktik a výzev pro vaše hry Warhammer Underworlds: Direchasm, včetně:
- 12 karet karet cílů Khagra's Ravagers
- 10x upgrade karet Khagra's Ravagers
- 10x Khagra's Ravagers Ploy karty
- 10x Universal Objective karty, použitelné jakýmkoli warbandem
- 10x Universal Upgrade karty, použitelné jakýmkoli warbandem
- 8x Universal Gambit karty, použitelné jakýmkoli warbandem
- 2x Universal Gambit Spell karty, použitelné jakýmkoli warbandem s čarodějem
- 1x karta pravidel pro znesvěcení žetonů

Sdílej: