Warhammer Necrons: Warriors + Paints Set

599 Kč
není dostupné

 

Nesmrtelné legie těžce vyzbrojených Necronů se neúprosně ubírají vpřed. Na plátech jejich obrněných těl se odráží pableskující zelená energie, která pohání jejich strašlivé zbraně…

Tato sada je perfektní pro začínající hráče Necronů. Obsahuje tři plastové modely Necron Warriors v různých postojích, základní sadu barev a štětec. Díky technologii push fit nepotřebujete žádné lepidlo – díly stačí vystříhat štípacími kleštěmi a složit.

Warriors jsou vyzbrojeni základní zbraní necronské pěchoty (Gauss Flayer) a stylizovaní tak, jako by neúprosně postupovali směrem k nepříteli. Na všech modelech je znát, že se na Warriorech podepsaly nespočetné bitvy i zub času; jejich brnění je místy promáčklé, místy rozbité a jednomu z Warriorů dokonce chybí pancéřování na hlavě.

Sada dále obsahuje šest barev v balení po 12 ml, včetně dvou barev nezbytných pro barevné schéma dynastie Szarekhan, a také dvou barev z řady Technical. Zatímco barva Astrogranite je díky husté konzistenci vhodná na tvorbu realistických podstavců modelů, barva Tesseract Glow je skvělá na malování zeleně zářících prvků na necronských modelech.

Barvy v sadě:

- Runelord Brass

- Abaddon Black

- Runefang Steel

- Agrax Earthshade

- Astrogranite

- Tesseract Glow

Částí sady je také štětec Citadel Starter Brush, který je pro modely těchto rozměrů ideální.

Sdílej: