rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ZBROJ přilby, štíty / přilby / příslušenství pro přilby

příslušenství pro přilby

Přezky, dodatečné chrániče, textilní vycpávky, čištění a konzervace.

1-18 z 22 celkem

POLSTROVÁNÍ POD PŘILBU, batvat

katalogové číslo: HGO17

cena: 330 Kč

   

Více informací

BATVAT, vycpávka pod přilbu s krčním štítem

katalogové číslo: EQH03

cena: 1 650 Kč

   

BATVAT, který byl navržen a zhotoven, aby pomáhal zmírňovat riziko zranění při šermu. Plně splňuje požadavky na dobovou věrohodnost. Přírodní len, vybělený, vysoká gramáž - 4 vrstvy, vycpáno přírodní pranou ovčí vlnou.

Více informací

CHRÁNIČ OBLIČEJE, pod přilbu

katalogové číslo: EQH9

cena: 1 270 Kč

   

Kožený chránič obličeje, který se našije na batvat a v ideálním případě schová pod normanku nebo vikinskou přilbu.

Více informací

VIKINSKÁ PŘEZKA, Borre, Norsko, bronz

katalogové číslo: BHJ138

cena: 170 Kč

   

Replika vikinské spony, která je svou velikostí vhodná pro řemínky k přilbám a štítům.

 • Materiál: bronz
 • Velikost: 1.8 x 3 cm
 • Váha: 7 g
 • Pro řemínky o šířce 15 mm

Více informací

ŘEMÍNKOVÁ SPONA, staromosaz

katalogové číslo: BEA44

cena: 29 Kč

   

Přezka na různé kožené řemínky, zejména pak na součásti zbrojí, bandalírů, pochev, brašen atd.

 • Materiál: slitina cínu a zinku
 • Velikost: cca 2.2 x 2.5 cm
 • Pro šířku řemínku 1,2 cm

Více informací

STOJAN NA PŘILBU, kovaný

katalogové číslo: EQH8

cena: 595 Kč

   

Kovaný držák na přilby, protikorozní úprava.

Více informací

VYCPÁVANÝ NÁKRČNÍK

katalogové číslo: EQH6

cena: 950 Kč

   
 • Materiál: len, bavlna

Více informací

STOJAN PRO PŘILBY, kovaný držák

katalogové číslo: EQH7

cena: 480 Kč

   

Více informací

BRUSNÁ HOUBIČKA na odstraňování rzi z čepelí

katalogové číslo: SWA30

cena: 70 Kč

   

Brousicí kostky jsou opatřeny brusným zrnem ze čtyř stran. Jsou určeny pro široké použití při ručním broušení dřeva, kovů, plastů, laků a tmelů. Vzhledem ke svému tvaru, konstrukci a kontrolované flexibilitě jsou zvláště vhodné pro opracování rovinných ploch zejména s pravoúhlým profilem.

Vhodné k odstraňování koroze ze silněji zkorodovaných čepelí. Poté doporučujeme vyhladit povrch čepele brusným hadříkem navlhčeným konzervačním olejem.

 • Velikost: 2.8 x 6.8 x 10 cm

Více informací

GUNEX, Ballistol, olej na zbraně, spray, 50 ml

katalogové číslo: SWA41

cena: 150 Kč

   

GUNEX - Univerzální olej na údržbu zbraní. Dopřejte Vašim zbraním a zbrojí péči špičkovým olejem na zbraně, který používá hned několik evropských armád.

 • Určený pro dlouhodobou ochranu proti korozi a vlhkosti
 • Maže, konzervuje, čistí, vytěsňuje vodu s kovových ploch, nesmolí a nelepí
 • Vynikající na údržbu zbraní
 • Balení: oleje: 50ml
 • Použití při teplotách od -50°C do +100°C!
 • Vyrobeno v Německu

Užití: Stříkněte olej na čepel či kovové části zbroje a mastným hadříkem roztřete olej tak, aby se rozprostřel po povrchu a vytvořil tenký ochranný film. Mastnotu na replikách chladných zbraních ponechávejte. Olej lze použít i při odstraňováni rzi za pomocí abrazivniho hadříku.

Další použití:

Průmysl a řemesla:
Ballistol / Averon K ochraně, ošetřování a údržbě strojů a přístrojů, přesného nářadí a měřících přístrojů, forem a raznic ve všech podnebních pásmech, také v tropech! Ideální pro skladování nebo transport polotovarů a výrobků zhotovených z oceli a železa, jak pod střechou, tak venku.

Lov, střelba, rybaření:
Odstraňuje střelný prach a nánosy červené mosazi, udržuje v pořádku celkovou mechaniku zbraní, pistolí a revolverů, vyhlazuje, ošetřuje, chrání před nepříznivými vlivy. Sesmolené nevhodné oleje se rozpustí. Je vhodný k ošetření teleskopických udic a navijáků.

Zemědělství:
Účinná a spolehlivá pomoc pro všechny stroje a nářadí, pro tvrdou práci na poli a v lese. Ošetřuje, konzervuje a udržuje všechny pohyblivé části v činnosti. Výborně osvědčeno a určeno zejména pro traktory, přívěsy, žací stroje. S Gunexem 2000 zůstane vše i ve vlhkém počasí dlouhou dobu ochráněno před korozí.

Domácnost a zahrada:
Vše co by mohlo vrzat, blokovat, nebo skřípat, ošetří Gunex 2000. Jestli jsou to panty dveří, zámky, kola nebo motorky vše bude opět fungovat jako po másle. Na zahradě udržuje a konzervuje sekačky na trávu, nůžky na keře, hrábě, rýče, lopaty a jiná nářadí.

Auto-moto:
Na vrzající, skřípající a drhnoucí čepy, zablokované zámky, zarezivělé šrouby. Zamezuje zamrzávání dveřních zámků, rozpustí špínu a tér na laku. Chrání kovové a chromované části dlouhý čas před korozí. Udržuje kontakty baterií a zapalování čisté, vytěsňuje vlhkost, zabraňuje povrchovým prasklinkám. Také se osvědčil jako olej na řetězy u motorek.

Lodní přeprava:
Chrání a ošetřuje kladky, navijáky, pohyblivé části, nekrytý kov a šroubová spojení také před slaným vzduchem a stříkající vodou. Ideální pro zazimování lodě.

Více informací

BALLISTOL ekolog. univerzální olej, sprej 200ml

katalogové číslo: DGO15

cena: 200 Kč

   

BALLISTOL – Jedinečný víceúčelový ekologický olej
Maže, konzervuje, čistí, chrání proti korozi, vytěsňuje vodu s kovových ploch, brání proti vlhkosti, nesmolí a nelepí, nestárne! Je ekologický a nezávadný! Na kovy, kůži, dřevo, plasty a vynikající na údržbu zbraní.

BALLISTOL a kovy
BALLISTOL se hojně používá při výrobě strojů a nářadí, při zhotovování přesných přístrojů a vah. BALLISTOL vytváří na kovech alkalický ochranný film, neutralizuje lidský pot a jiné kyselé usedliny, jež podporují korozi. Na základě svého nízkého napětí na povrchových plochách a enormní rozpínavé schopnosti dosáhne BALLISTOL také do nejskrytějších koutů a nejjemnějších trhlinek v kovu.

BALLISTOL a kůže
BALLISTOL efektivně chrání kůži proti vysušování, vodě a jiným poškozením. Zbytky činící kyseliny v kůži jsou neutralizovány. BALLISTOL regeneruje křehkou, suchou kůži, učiní ji měkkou a elastickou, dodá jí hedvábně matný lesk. Ideální na boty, sedla, uzdy a řemeny.

BALLISTOL a dřevo
BALLISTOL chrání, konzervuje a regeneruje přírodní dřevo. Zdůrazní letokruhy a chrání jak proti vlhkosti a trouchnivění, tak i proti napadení hmyzem. Ideální je také k ošetřování starožitného nábytku.

BALLISTOL a okolí
Účinné složky v BALLISTOLU jsou přirozeného původu, popř. se vyskytují v přírodě. Jeho základním olejem je lékařsky čistý bílý olej. BALLISTOL neobsahuje žádné pryskyřice a kyseliny a je odolný proti stárnutí. Jako sprej přirozeně bez FCKW. Všechny složky BALLISTOLU jsou biologicky odbouratelné a pro naše okolí neškodné.

BALLISTOL v řemesle a průmyslu
V jemné mechanice k neutralizování lidského potu, k ochraně leštěných kovových povrchů, k ošetřování citlivých vah, přesných přístrojů a jemných dílů. Konzervační a ošetřující prostředek pro měřící přístroje a nářadí všeho druhu. Ideální pro uskladnění vstřikovacích forem, pro meziuskladnění pracovních dílů. V průmyslu vyrábějícím nápoje se osvědčil k údržbě plnících zařízení v pivovarech a také jiných firmách vyrábějící nápoje. V masnách na výrobní a krájecí stroje.Ve strojírenském průmyslu pro skladování a ošetřování hodnotných strojů.

BALLISTOL pro dům a zahradu
Na zadřené dveřní zámky, vrzající dveřní panty, okenní závěsy, k ošetřování zahradních přístrojů jako jsou např. nůžky, vozíček s hadicí, sekačky atd. Pro šicí stroje, psací stroje, kola a mopedy. BALLISTOL ošetřuje dveře, skříně, stoly a židle: přírodní dřevo se regeneruje, skvrny od vody jsou odstraněny, dřevo opět získá svůj původní matný lesk.

BALLISTOL v rybářském sportu
BALLISTOL konzervuje háčky, háčky s muškou, háčky s návnadou, pružinové dráty a udržuje naviják v pohotovosti a teleskopické udice zůstávají snadno ovladatelné.

BALLISTOL pro lov a sportovní střelbu
BALLISTOL čistí, ošetřuje, chrání a KONZERVUJE jak lovecké a sportovní zbraně, tak i služební zbraně všeho druhu. Usazeniny olova, mědi a červené mosazi v hlavni se chemicky rozpustí a zbraň opět získá původní přesnost. BALLISTOL neutralizuje usazeniny kyselých zplodin a zneškodní je. Ideální k péči, regeneraci, impregnování dřevěných pažeb, řemenů a kožených pouzder.

BALLISTOL v oblasti automobilového průmyslu
K ošetřování chrómu, uvolňování zadřených šroubů, na zablokované zámky a vrzající panty. V zimě chrání zámky proti zamrznutí. BALLISTOL udržuje těsnění dveří vláčné a při mrazu zabraňuje zamrzání. K ochraně pólů baterie proti vybití. K odstranění nalepeného hmyzu. Ve vnitřním prostoru k ošetřování palubní desky, plast a dřevo září jako nové. Automatické antény jsou snadno vysunovatelné. BALLISTOL je k dostání v lahvičkách od 50 ml až po 200 l v sudech, jako sprej v dózách s obsahem 50 ml, 100 ml, 200 ml.

Více informací

BRUSNÁ TEXTILIE na odstraňování rzi z čepelí mečů a zbrojí

katalogové číslo: SWA31

cena: 75 Kč

   

Brousicí netkaná textilie je brousicí pomůcka určená pro dokončovací operace při úpravě nejrůznějších povrchů - zejména kovů. Vyleštíte jí kovové části mečů a dýk - čepele, záštity a hlavice, stejně tak i zrezlé zbroje.

Více informací

PŘEZKA NA ZBROJ či BRAŠNY, malá

katalogové číslo: BEA34

cena: 28 Kč

   

Historická přezka na různé kožené řemínky, zejména pak na součásti zbrojí, bandalírů, pochev, brašen atd.

 • Materiál: slitina cínu a zinku
 • Velikost: cca 2 x 2.5 cm
 • Vhodná na šířku řemínku max. 1 cm

Více informací

PŘEZKA NA ZBROJ či BRAŠNY

katalogové číslo: BEA33

cena: 45 Kč

   

Historická přezka na různé kožené řemínky, zejména pak na součásti zbrojí, bandalírů, pochev, brašen atd.

 • Materiál: slitina cínu a zinku
 • Velikost: cca 2.4 x 3.4 cm
 • Vhodná pro šířku řemínku max. 1,8 cm

Více informací

PŘEZKA NA KOŽENÉ ŘEMÍNKY

katalogové číslo: EQH02

cena: 39 Kč

   

Pro větší autenticitu zbroje (nejen pro řemínky u přileb) Vám nabízíme tyto lité přezky.

 • Materiál slitina cínu (staromosaz)
 • Velikost cca 2,4 x 4,4 cm
 • Pro pásky šíře do 1.5 cm
 • Cena je za 1 kus

Více informací

SPONA NA ŘEMÍNKY

katalogové číslo: BEA28

cena: 35 Kč

   

Přezka na různé kožené řemínky, zejména pak na součásti zbrojí, bandalírů, pochev, brašen atd.

 • Materiál: slitina cínu a zinku
 • Velikost: cca 2.5 x 3 cm
 • Pro šířku řemínku 1,3 cm

Více informací

PŘEZKA NA ZBROJ, starostříbro

katalogové číslo: BEA42

cena: 30 Kč

   

Přezka na různé kožené řemínky, zejména pak na součásti zbrojí, bandalírů, pochev, brašen atd.

 • Materiál: slitina cínu a zinku
 • Velikost: cca 2.5 x 3 cm
 • Vhodná na šířku řemínku max. 1,3 cm

Více informací

STŘEDOVĚKÁ PŘEZKA, staromosaz

katalogové číslo: BEA41

cena: 35 Kč

   

Historická přezka (raný středověk) na různé kožené řemínky, zejména pak na součásti zbrojí či brašen atd.

 • Materiál: slitina cínu a zinku
 • Velikost cca 2.3 x 2.5 cm
 • Vhodná na šířku řemínku 1 cm

Více informací

produkty
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace