rozšířené
Přejít na menu nové zboží

army, outdoor shop / Taktická Výstroj / Kolenní a Loketní Chrániče

Kolenní a Loketní Chrániče

Vojenské chrániče - kolní, loketní.

1-2 z 2 celkem

Chrániče kolen D3O Trust Hp Internal Knee Pad

katalogové číslo: TOR187

cena: 990 Kč

   

D3O® TRUST HP Internal Knee Pads - jedná se speciální pěnové kolenní chrániče, které jsou opatřeny technologií TRUST (Trauma Reduction and Unrivaled Shock Technology) od americké firmy D3O®. Chrániče se skládají ze dvou dílů. První je určen do kalhot (kapsy k tomu určené) a je z měkké pěny s technologií D3O® shock absorber, což je ideální řešení pro pohlcení nárazů. Druhý díl je vyroben z tvrzeného plastu a uchycujete jej zevnějšku, využívá se přitom 4 plastových patentů. Chrániče jsou určeny především pro bojové kalhoty (Helikon SFU,UTP nebo Clawgear)


Vlastnosti:

  • Nové revoluční řešení pro speciálně navržené kalhoty
  • Lehké a flexibilní
  • Technologie D3O® shock absorber
  • Ergonomický tvar
  • Odnímatelný vnější díl

Více informací

Chrániče kolen Invader Gear XPD Knee Pads - olivové

katalogové číslo: TOR90

cena: 370 Kč

   

Tyto vojenské chrániče na kolena jsou vyrobené rakousko-švýcarskou firmou Invader Gear. Předností je jejich lehkost, jsou flexibilní, dobře přilehají na tělo. Jsou vyrobené z potaženého 1000D nylonového jádra, EVA speciální pěna a ochranného krytu z plastu. Z vnitřní strany je použita technologie Cool Max. Rychlé odepnutí je zajištěno systémem Rapid Deployment Clips.

Více informací

produkty
Doporučujeme
meče
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace