Velkoobchod

Zaregistrujte se a nakupujte od nás za VO ceny! Jsme česká výrobní firma (zal.2005). Využijte naplno náš návrhářský a výrobní potenciál, oslovte nás i s tím, co v nabídce nemáme.

  • Výroba šperků
  • Kovárna
  • Slévárna bronzu a mosazi
  • Odstředivé lití zinku
  • Sedlářská dílna

Jak na to?
Vyplňte u nás registraci, my zkontrolujeme údaje, nastavíme VO ceny a dáme Vám vědět, že je vše v pořádku. Pro další dotazy se na nás obraťte: kontakt / obchod@drakkaria.cz

Kdo se na nás může obrátit?
Téměř kdokoli, neboť náš záběr výroby i zastupování jednotlivých značek je široký. Kromě zásobování obchodů v tuzemsku i po celém světě, vyrábíme i pro filmy z Hollywoodu, herní studia. Zásobujeme muzea, hrady a zámky turistickými výrobky (mince, amulety). Vyráběli jsme pro armádu, policii či sportovní týmy.

Nemáme nároky na minimální množství na objednávky, ale musí souviset s naším zaměřením.

Součástí našich služeb je i aktivní a individuální podpora našim obchodním partnerům pro získávání nových zákazníků.

Výrobní možnosti

Výroba šperků - stříbro, bronz, mosaz, šperky s kameny

Šperkařská a zlatnická dílna

Kovárna - výroba replik mečů, nožů

Kovárna Kovářství

Sedlářská dílna

Sedlářská dílna Brašnářství

Slévárna bronzu a mosazi

Lití na ztracený vosk - slévárna Šperkařství

Odstředivé lití zinku

Lití zinku

V naší pražské dílně disponujeme moderní italskou odstředivou licí linkou na zinek a cín. V kombinaci s naším šperkařským zázemím, tradiční šperkařskou prací i 3D tiskem jsme schopni pružně reagovat a Vaše požadavky na zakázkové práce.

Chcete vymodelovat a odlít přívěšky, spony na pásky, opaskové kování, ozdoby, medaile, mince atd. - není problém. Kontaktujte nás. Díky této výrobní lince a zaběhnutým procesům zvládáme výrobu i větších zakázek.

Stáhněte si náš katalog

Katalog