rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / stříbrné šperky

stříbrné šperky

Stovky položek skladem stříbrných šperků různých tvarů a barev. Skutečným pokladem jsou granulované a filigránové repliky šperků z období Velké Moravy či antiky, vikingské šperky. Potěší Vás i středověké náhrdelníky a prsteny s kameny.

Široká nabídka moderních, i ryze autorských a nadčasových šperků, kde inspiraci hledáme v přírodě, ve vesmíru i v industriálním prostředí. Specializujeme se na šperky s českými vltavíny. Vlastní výroba i dovoz. Hmotnost stříbra je orientační (ruční výroba), skutečná hmotnost bude uvedena na faktuře.

přívěšky - historické šperky

HISTORICKÉ ŠPERKY | stříbrné repliky, keltské, vikingské, slovanské

Stříbrné repliky šperků mnohých kultur, které se vystřídaly v Evropě, naleznete právě zde a můžete porovnávat, jak se lišil výtvarný styl starých Keltů např. od Etrusků či Římanů. Velmi zajímavé šperky s drahými kameny spadají do období Langobardů. Slované a vikingové měli podobný styl a jejich šperky patří mezi ty nejkrásnější. Velmi rozsáhlá je naše nabídka Thorových kladiv. Vyrábíme též středověké, renesanční a barokní šperky. Hrajeme si s tvary a rádi se historií inspirujeme pro vznik autorských šperků, které mají oporu v nálezech.

Naše zlatnická výroba těchto replik klade důraz na nejvyšší kvalitu a nešizení materiálu - přeci jen, takový talisman musí mít duši a počítá se s tím, že jej dotyčný bude nosit do konce života. V současné době patříme mezi přední světové výrobce reprodukcí historických šperků a snažíme se českému řemeslu ve světě dělat čest.

náušnice - historické šperky

Náušnice - Historické šperky - stříbro :: Drakkaria

Stříbrné historické šperky - náušnice

náramky - historické šperky

Náramky - Historické šperky :: Drakkaria

Stříbrné náramky - historické šperky. Slovanské, vikingské, keltské, středověké, renesanční, fantasy.

torquesy, nákrčníky - stříbro

Stříbrné torquesy, nákrčníky

Stříbrné torquesy, nákrčníky

prsteny - historické šperky

Stříbrné prsteny | repliky | stříbro

Stříbrné prsteny se zvířecími motivy (vlci, hadi, kočky, vrány, draci) a rostlinými motivy.

stříbrná pohádka - přívěšky

Stříbrné přívěšky | keltské, fantasy, pohanské, esoterické, s kameny

Stříbrné šperky originálního vzhledu inspirované mytologií (keltskou i severskou), přírodou (zvířata, zelený muž) fantasy stylem, historií či dálným východem. Pokud hledáte pohanské šperky 21. století, tak to jste na správné adrese.

stříbrná pohádka - náušnice

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE | keltské, zvířata, přírodní motivy

Stříbrné náušnice s motivy zvířat, přírodními (listy) a keltskými motivy - triskel, triquetra, strom života, spirály. Elegantní náušnice, ze kterých si určitě vyberete.

stříbrná pohádka - náhrdelníky

STŘÍBRNÉ NÁHRDELNÍKY | dámské | drahé kameny

Stříbrné náhrdelníky s drahými kameny i bez polodrahokamů.

stříbrné šperky - sety

Sady stříbrných šperků | náušnice, náhrdelníky

Dárkové sady stříbrných šperků - náušnice, přívěšky, náramky, prsteny a náhrdelníky uložené v krabičkách na šperky. Vhodné dárky k narozeninám, promoci či narození dítěte.

mytologická kolekce

ŠPERKY | Řecko, Egypt, Řím - antika, mytologie

Stříbrné šperky inspirované kulturou a mytologií mocných antických říší: starověký Egypt, antické Řecko, starý Řím, Persie. Přívěšky Bohů, posvátných zvířat a symbolů.

secesní šperky stříbro

Secesní Stříbrné Šperky | Art Nouveau | Secese

Secese (art nouveau, Jugendstil). Secese dává vyniknout ornamentálnosti, libuje si v přírodních tvarech a barvách. Naše secesní šperky se inspirují několika směry, kudy se ubíral tento sloh. Inspirujeme se českou secesí, jejíž typickým představitelem byl Alfons Mucha, ale i skotskou secesí, kterou představuje architekt a umělec Charles Rennie Mackintosh (1868 - 1928). Jedná se o hlavního představitele britské secese. Tvořil převážně v Glasgow, kde založil návrhářskou skupinu The Four. Ovlivnil jej také industrialismus a japonský design.

nautilus - stříbrné šperky

Rybářské šperky | Potápění - ryby, žraloci, Yachting

Kolekce stříbrných šperků Nautilus potěší snad každého z Vás, kdo má pozitivni vztah k vodě. Rybáře potěšíme stříbrnými přívěšky ryb. Obsáhlá je nabídka šperků, které mají vztah k potápění, moři (majáky, mořští živočichové, žraloci) a k yachtingu (lodě, kormidla).

znamení zvěrokruhu, stříbro

Znamení zvěrokruhu | stříbro - astrální, přívěšky, Zodiac

Stříbrné přívěšky znamení zvěrokruhu snad nikdy nevyjdou z módy

šperky historické - filigrán a granulace

HISTORICKÉ ŠPERKY | stříbrné repliky

Filigrán a granulace patří mezi nejstarší zlatnické techniky. Princip spočívá v kroucení stříbrných či zlatých drátků (filigrán) a v pájení drobných kuliček drahého kovu na povrch šperku. Jde o složitou techniku, kterou ovládne jen pár šperkařů. Rozvoj této techniky nastal během vlády antického Říma, velmi populární byla tato technika u Anglosasů, Slovanů a Vikingů, používala se hojně v průběhu celého středověku. My těchto zlatnických metod využíváme pro tvorbu modelů pro naše šperky, v nabídce jsou i šperky z pravého filigránu.

brože historické, stříbro

brože historické, stříbro

Stříbrné historické brože - vikinské želví brože, středověké brože a jiné.

produkty
Doporučujeme
velkomoravské šperky
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace