DÁRKOVÉ POUKÁZKY

DÁRKOVÉ POUKÁZKY využijí Ti z Vás, kteří nechtějí riskovat, že se obdarovanému dárek třeba nehodí anebo, že se mu ten samý dárek sejde 2 x. Je to sázka na jistotu. Dárkové poukázky fungují celoročně. Platnost poukázky je 1 rok.

Princip objednání je jednoduchý.

1) Poukázku(y) objednáte prostřednictvím emailu drakkaria@gmail.com , kde nám sdělíte celkovou sumu pro obdarovaného (počet poukázek dané hodnoty, může být vyšší, než je hodnota poukázky), Vaše kontaktní údaje a jméno obdarovaného.

2) Po objednání Vám zašleme výzvu k platbě prostřednictvím zálohové faktury s variabilním symbolem.

3) Po připsání částky na účet už budeme čekat jen na to, až se nám obdarovaný ozve a vybere si věci a sdělí nám variabilní symbol. Zboží pak odesíláme doporučeně anebo jej po dohodě předáváme v Praze.

Poukázky fungují na elektronické bázi, kde máme jasnou kontrolu, zatímco tištěné poukázky by mohly být lehce napodobitelné. Na požádání Vám zašleme tištěnou poukázku, aby obdarovaný měl něco v ruce. Rozhodujícím faktorem je pro nás však došlá platba na náš účet pod variabilním symbolem, který Vám sdělíme.V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží
| 1 |