Naše dílny

sedlářství, kovárna a slévárna pod jednou střechou

Na trhu fungujeme od roku 2005 a za tu dobu jsme zjistili, že ne každý výrobce uchopí Vaši myšlenku tím správným směrem, jste omezeni dodacími lhůtami, nemáte možnost být součástí vývoje a testování kvality. Z tohoto bludného kruhu vede jediná cesta ven – osamostatnit se! Díky centralizaci naší výroby jsme schopni pokrývat i obsáhlejší zakázky pro muzea, divadla či filmový průmysl, viz naše reference.

Představujeme Vám ucelenost naší výroby - výroba historické repliky, která začala na kovárně, pokračovala do sedlářské dílny až k rukám šperkařky. Svěřte nám i obtížné projekty.

Umělecké kovářství

mečířství, nožířství, kovárna

Od mládí fascinováni hrdiny dávnověku, kteří se v boji proti mýtickým tvorům oháněli svým vlastním mečem. Rozhodli jsme se i my postavit kovárnu a meče si sami vyrábět. Splnil se nám dětský sen.

Vyrábíme kvalitní repliky pro náročnější zákazníky. Důraz je kladen na výběr materiálu, detailní řemeslné zpracování a dobové postupy. Krom mečů se naše dílna specializuje na výrobu nožů a nožů z damaškové oceli či sekery. 

Naše mečířská dílna se nachází ve městě Praha uprostřed Evropy a pokračujeme v tomto řemeslu jako kdysi keltští či středoévěcí mistři černého řemesla. 

Dílna je špičkově vybavena i pro větší poptávky, o čemž svědčí spolupráce s Warhorse Studios, kterým jsme vyráběli stovky mešů pro backery hry Kingdom Come: Deliverance. Tato spolupráce nás mílovými kroky posunula dopředu.

Více informací o naší kovárně.

Sedlářská dílna

historie i moderna - zakázková výroba, filmy, firemní dárky

Kůže nám vždy voněla a fascinovala nás svou rozmanitelností ve vzhledu i co se použití týká. Toto řemeslo je radost.

Podařilo se nám pod jednu střechu sjednotit mnohá řemesla, na kterých stojí naše práce.  Jsme zařízeni na to, abychom vyhověli těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří od nás požadují komplexní řešení.  Vše na jednom místě, od jednoho výrobce. Velkou část naší tvorby tvoří firemní klientela a zakázková výroba pro film.

Více informací o naší brašnářské dílně.

Slévárna

vlastní návrhy i odlévání - přezky, medaile, kování, mince

Moderní licí linka, designové studio a modelace výrobků pod jednou střechou. Máte obchod či stánek, jste řemeslníci a sháníte sedlářské komponenty? Vyrobíme Vám to, co potřebujete na míru! Vyrobíme Vám přívěsky, klíčenky, mince, pamětní medaile, opaskové spony, nábytkové kování, štítky, díly do starých automobilů.

Celý článek o odstředivém lití zinku a cínu.

Výroba šperků

náramky pro Vikings, vlastní design, merch pro kapely

Říká se, když je nápad, ostatní přijde samo. My jsme měli štěstí na talentovanou jihočeskou návrhářku Kati, která pro nás řadu let navrhuje šperky, které oslovily i tvůrce seriálu Vikings, kterým jsme dodali stovky náramků. Jsme předními světovými výrobci šperků s historickou tématikou. Navrhneme a vyrobíme. Zajímavé další reference: Wardruna, TÝR, Enslaved, Daniel Landa, Myrkur.

Prodejna v centru Prahy

Film a seriály - naše reference

Meče pro Kingdom Come

Napsali o nás

Všechny dílny pod jednou střechou. 20 let zkušeností. Za kvalitou si stojíme. Ozvěte se nám, jsme tu pro Vás. Obchodníci, firmy a filmaři - využijte náš Velkoobchod a zaregistrujte se, ať Vám nic neuteče.

Rozcestník na dílny

Kovárna

Brašnářství a sedlářství

Výroba šperků

Odstředivé lití

Posíláme do celého světa

Jsme výrobci

  • Kov a kůže,to je naše

  • Vybavení i pro velké zakázky

  • Výroba pro film - Netflix, History Channel, Walt Disney

Navrhneme, poradíme, vyrobíme

  • Tradiční řemeslo i moderní technologie

  • Modelace, 3D tisk a formy

  • Odborné poradenství

Velkoobchod - spolupracujte s námi

  • Nakupujte výhodně a ve velkém

  • Velké skladové zásoby

  • Zasíláme do celého světa