rozšířené
Přejít na menu nové zboží

umělecké kovářství

Umělecké kovářství Arma Epona – výroba kovaných bytových doplňků, nábytku, nožů a sběratelských funkčních replik mečů.

Cítíte to teplo sálající od výhně? Ano, jste tu správně, u mistrů kovářů. Kovařina vždy byla a stále je velmi ceněným řemeslem. Vždyť na zpracování železa stojí celá naše civilizace.    
V sekci Umělecké kovářství naleznete: kované interiérové doplňky (kované svícny, klepadla, kování na nábytek, kované lžíce, zahradní lampy, lucerny, víka na studny), kované železné šperky (přívěšky, nápažníky, plášťové spony), kované užitkové zboží (nože, vidličky, jídelní soupravy, rošty, táborové kotlíky), kovaný stylový nábytek (židle, lavičky, křesla, postele).

Vyrábíme též zábradlí, mříže, ploty a restaurujeme historické objekty, více info na Arma Epona

Hrát si se železem nás baví, proto nás oslovte i se zakázkovou výrobou.

Numismatika - Mincovna a Medailérství. Mince, resp. repliky historických mincí. Náš internetový obchod s mincemi nabízí většinou cínové odlévané repliky mincí z těchto období: římské mince, řecké mince, keltské mince, židovské mince, ranně středověké mince, vrcholný středověk, renesance a baroko. Výroba mincí a medailí.

kované výrobky

Kované Výrobky | Umělecký kovář, podkovy, plastiky

Umělecké kovářství a zámečnictví – kované plastiky, křesadla, šperky (torques viz fotografie), kopí a oštěpy, kotlíky, podkovy, příbory - nože, lžíce a vidličky, kovářská kladiva a oděvní věšáky.

Kovaný Šperk
* potřebné míry pro výrobu torques: uvádějte prosím vždy obvod krku a požadovaný obvod torquesu (někdo preferuje těsný nákrčník, jiný volnější) - viz obrázek

kované bytové doplňky

Kované doplňky | otvíráky, vývrtky, krbové sady

Kované doplňky pro byty, restaurace a vinotéky. Žádaným zbožím jsou různé dárky a příslušenství  k vínuotvíráky, vývrtky, kované stojany a nosiče na víno. Pamatujeme i na ty, kteří se rádi zahřejí u krbu - kované krbové nářadí, rošty, koše na dřevo.

svícny, kované

SVÍCNY | kované, umělecké kovářství, lampy

Kované svícny na dlouhé svíce i na čajové svíčky.  Vyzdobte si Váš byt, vinotéku či restauraci tímto vkusným kovaným bytovým doplňkem. Historické svícny a lucerny se mohou hodit i do Vašeho dobového tábora.

mince, numismatika

Mince a Numismatika | historické a středověké repliky

Repliky historických mincí - numismatika. Sběratelské mince - starověké a středověké mincovnictví. Vyberte si z řady keltských, řeckých, římských a středověkých mincí (tolary, groše, denáry). Zakázkové a pamětní mince, historická měna, rytectví na zakázku, zakázkové odlévání mincí, turistické výrobky pro muzea a výstavy.

kostýmové spony, kované šperky

Kované Spony | Fibuly, Historické brože

Široká nabídka kostýmových kovaných spon (keltské fibuly, římské spony, vikingské omega brože), torquesů a kovaných šperků (přívěšky, náramky, prsteny a nápažníky), které využijete nejen během historických akcí, ale i ve Vašem běžném civilním životě. Není to zlato ani stříbro, je to ocel a železo, které mají možná hlubší nádech minulosti než vše ostatní.

produkty
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace