Sedlářství a brašnářství

staré poctivé řemeslo

Kůže nám vždy voněla a fascinovala nás svou rozmanitelností ve vzhledu i co se použití týká. Principy práce s kůží jsou staré jako lidstvo samo a dnešní řemeslo přímo navazuje na tuto tradici. Bylo jen otázkou času, kdy se praštíme do stolu a padne rozhodnutí, že zprovozníme vlastní sedlářskou dílnu.

Podařilo se nám pod jednu střechu sjednotit mnohá řemesla, na kterých stojí naše práce.  Jsme zařízeni na to, abychom vyhověli těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří od nás požadují komplexní řešení. Příkladem může být požadavek na vykování damaškového meče, k němu na zakázku vyrobit koženou pochvu zdobenou stříbrem či bronzem. Vše na jednom místě, od jednoho výrobce. Velkou část naší tvorby tvoří firemní klientela a zakázková výroba pro film.

Zakázkové brašnářství

šijeme opasky, peněženky, brašny ...

Dopřejte si originál

Málokterý módní doplněk lze přizpůsobit Vašemu stylu a přání jako výrobek z kůže. Opasek, peněženka či brašna s monogramem podtrhne Váš styl.

Kombinujte barvy a zdobení

Vyberte si typ zdobení, kterým chcete výrobek okrášlit. Pracujeme s barvami mnoha odstínů. Vše můžete doplnit i kovovými komponenty.

Poptejte zakázku

Zeptání nic nestojí, tak nám napište :) Z kůže jsme vyráběli vše možné a rádi přijímáme nové výzvy.

Šijeme pro firmy a spolky

kvalita na prvním místě - žádné tuctové dárky pro klienty či spolky

Podpořte svou firmu a zaměstnance originálním dárkem. Totéž nabízíme různým zájmovým spolkům, sportovním týmům nebo značkám. Společně vymyslíme výrobek a pak už třešničkou na dortě je použití zakázkově vyráběné raznice. Stačí mám jen dodat logo.

Komplexní řešení pro Film

History Channel, Netflix, Walt Disney nás už znají

Nezávislost na subdodavatelích je klíčová pro dodržení termínů, které se po nás vyžadují. Naše sedlářská dílna je vybavena pro nejsložitější zadání, zejména pak výsekový lis je naším velkým pomocníkem. Sami si modelujeme, formujeme a odléváme kovové komponenty (přezky na opasky, knoflíky atd.). Využijte tedy i naši slévárnu zinku.

Propojení jednotlivých řemesel nám umožňuje řešit složitější a větší zakázky ke spokojenosti zákazníka. A vědí to i filmová studia - viz. Naše Reference (Netflix, History Channel, Walt Disney ...).

Šijeme na zakázku

Práce pro Film

Historické repliky

Výroba přezek - lití zinku

Naše kožené parády si můžete objednat zde: opasky, brašny atd. Pokud byste měli zájem o cokoli na zakázku, kontaktujte nás.

Potřebujete vymodelovat a odlít kovové komponenty, spony, amulety? Využijte naši slévárnu zinku.

Zakázková výroba

  • opasky

  • peněženky

  • brašny

Historické repliky

  • Tašvice

  • Pouzdra na meče

  • Kožené boty

Velkovýroba