Getting Started with Warhammer 40,000

299 Kč
Poslední kusy skladem

Warhammer 40,000 je rychlá válečná stolní hra. Rozhodnete se hrát jako Mocní Vesmírní Mariňáci, zlověstní mimozemští Necronové, nebo za jednu z mnoha dalších frakcí válečníků, mimozemšťanů a příšer? Uprostřed zuřících požárů galaxie ve válce sbírejte, budujte a malujte svou stále rostoucí armádu a poté hrajte nervy drásající hry proti 40,000 fanouškům Warhammeru, abyste zjistili, kdo vítězí! Tento časopis vám poskytne veškeré informace, které potřebujete k tomu, abyste se vrhli do obrovského světa Warhammeru 40,000. Vaše dobrodružství začíná zde!


Uvnitř najdete informace o ponurém, válkou zničeném prostředí Warhammeru 40,000. Je známý jako ponurá temnota daleké budoucnosti z dobrého důvodu! Poté si budete moci přečíst o každém aspektu koníčku Warhammeru 40,000, od sbírání armád ohromujících miniatur Citadelů, malovat je v barvách dle vašeho výběru a vést je do bitvy v napínavé válečné stolní hře. 


Tento časopis také obsahuje následující vícedílné plastové miniatury:


- 1x Space Marines Assault Intercessor (dodáván s 32mm kulatou scénickou základnou)

- 1x Necron Warrior s gaussovým flayerem (dodáván s 32mm kulatou scénickou základnou)


Oba modely jsou navrženy tak, aby se daly sundat z jejich podstavců a také do sebe zapadly bez potřeby lepidla, takže je lze sestavit během několika minut.

 

Sdílej: