If You're Going Through Hell, Keep Going - Winston Churchill TRIČKO

550 Kč
Dostupnost: Skladem 3-4 ks

Když v květnu roku 1940 Francie padla a přes třistatisíc britských vojáků bylo evakuováno od Dunkerque, v době, když situace vypadala špatně, prohlásil Winston Churchill tento nesmrtelný výrok:

"If You're Going Through Hell, Keep Going"

A právě toto moudro se zarylo hluboko do naší mysli a je odpovědí na všechny špatnosti současného světa, nutí nás to jít stále dopředu, neohlížet se dozadu, nezůstat na místě a čekat, až Vás pohltí tma.

Pro ztvárnění tohoto motivu jsme si vybrali spartského válečníka, který se ocitl oběma nohama v Podsvětí. Plaví se lodí po řece Styx a Smrt si na něj sahá, je sledován přízraky, ale válečník ze Sparty se nevzdává. Dopluje na druhý břeh, kde vidí světlo na konci tunelu.

Bojovníci, umělci, stavitelé, spisovatelé či hudebníci či sportovci starého Řecka by měli být vzorem pro Evropu. Tito lidé poklekli jen tehdy, kdy zvedali meč, aby jej uchopili pevně do ruky.

Tričko pro nás symbolizuje jedinou naději, jak se z tohoto špatného světa vymanit - prostě se nevzdat. Pod těmi jeskynními přízraky si představte koho chcete ... třeba všechny ty, kteří chtějí naši společnost zneuctít a zničit včetně čínského viru.

Do trička jsme dali kus sami sebe a vytvořil nám srbský grafik Saša Krieger Ristic. Budeme rádi, pokud i Vy budete nositeli tohoto antického odkazu a proto jsme se rozhodli, že natiskneme několik desítek těchto triček a co se osobního odběru týká, tak jej nabídneme zdarma nebo za výměnu :) za směnný obchod, za pozornost pro naše kolegy třeba dobrůtky ze zahrádky, pizzu, lahvinku atd.  ... prostě jako za starých časů. Protože je situace opravdu ve světe zlá a Vy jste nás podrželi, tak budeme rádi, když naši práci oceníte nošením triček, které druhému jasně řeknou, kam patříte.

Výše napsané se týká osobního vyzvednutí. Buďte všichni zdávi!

Jeden člověk = jedno triko  :)

 

!!!!!  TRIČKO JE ZDARMA JEN PŘI OSOBNÍM ODBĚRU  !!!! Pokud jej chcete zaslat, tak je cena stanovena na 350 Kč.  Při osobním odběru ignorujte cenu a neplaťte předem :)