Konvice Perkomax bílá Petromax

1 420 Kč
Poslední kusy skladem

Konvice "Perkomax" je ideální pro přípravu čaje nebo kávy bez větší námahy.

Perkomax je vhodný pro venkovní i vnitřní použití: Lze jej použít na grilu a u táboráku, stejně jako na varné desce, sklokeramické varné desce a indukčním vařiči. Perkomax dokáže připravit až devět šálků čaje nebo kávy najednou. Doba přípravy se liší v závislosti na teplotě zdroje tepla a množství vody.

Jedinečná chuť díky principu perkolátoru

Voda po zahřátí stoupá na povrch malou trubičkou díky důmyslnému principu perkolátoru. Na horní straně tuby je umístěn kulatý filtr. Horká voda je tlačena nahoru a stéká zpět dolů do hrnce, jako by byla přes síto. Poté se smísí s vodou a znovu stoupá. Čím déle voda cirkuluje, tím silnější je čaj nebo káva. Tento jedinečný princip uvolňuje nejjemnější chutě čaje a kávy. Můžete si tak připravit aromatickou kávu s plným tělem doma nebo během kempování nebo jiné outdoorové aktivity bez velkého příslušenství.

  • Materiál: ocel, smalt
  • Kapacita: 1,3 litru

PETROMAX - Německá firma Petromax vyrábí a vyvíjí velmi odolné a trvanlivé produkty již více než 100 let. Petromax dává dohromady jak inovace tak tradici a výsledkem jsou produkty u kterých je kladen důraz na použitelnost, robustnost, vysokou odolnost a maximální životnost.

Sdílej: