Kupilka MISKA Junior 330 ml + šporková vidlička lžíce 165 sada - Originál (hnědá)

575 Kč
Poslední kusy skladem

Kupilka MISKA Junior 330 ml + šporková vidlička lžíce 165 SET - Originál (hnědá)
Miska KUPILKA 33 má rukojeť pro snadné uchopení, která ponechává druhou ruku volnou. Takový cestovatelský multi-tool na jakýkoli druh jídla. V této zmenšené verzi o objemu 330 ml. Součástí celého setu je také spork aneb lžičko-vidlička o celkové délce 165 mm. Díky své velikosti je celá sada vhodná pro děti.

Vlastnosti:
Materiál - dřevoplast
Miska objem - 330 ml
Spork délka - 165 mm
Hmotnost balení - 146 g
Rozměry balení - výška 203 mm x šířka 187 mm x délka 48 mm
Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního biomateriálu s využitím EKOenergie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva - čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost.
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

Vyrobeno ve Finsku

Sdílej: