Škrabka bez drážek Petromax

140 Kč
Poslední kusy skladem

Škrabka na Dutch Ovens a pánve. Pomocí této šikovné škrabky můžete odstranit zbytky vaření a smažení z těžko dostupných míst. Škrabka čistí litinu a kované železo, aniž by narušila patinu, protože se dokonale přizpůsobí vnitřku nádobí.

Všestranný tvarem i funkcí

Nejen tvar se ideálně hodí k vašemu nádobí Petromax, ale vlastnosti jeho materiálu činí škrabku obzvláště všestrannou: Kuchyňské náčiní je žáruvzdorné až do 120 °C (248 °F) a je vyrobeno z plastu bezpečného pro potraviny. Proto jej můžete použít jako škrabku nebo stěrku na rozdělování těsta na porce.

Jak čistit

Pánev nebo hrnec necháme vychladnout, namočíme do teplé vody a poté škrabkou odstraníme připálené zbytky. Přirozeně nepotřebujete mýdlo na nádobí. Po vyčištění znovu důkladně opláchněte. Než své litinové nádobí vrátíte zpět do skříně, vždy jej důkladně osušte.

Materiál: Polypropylen (PP), bezpečný pro potraviny

  • Petromax - Německo

PETROMAX - Německá firma Petromax vyrábí a vyvíjí velmi odolné a trvanlivé produkty již více než 100 let. Petromax dává dohromady jak inovace tak tradici a výsledkem jsou produkty u kterých je kladen důraz na použitelnost, robustnost, vysokou odolnost a maximální životnost.

Sdílej: