Warhammer 40000 Black Templars Army Set

3 599 Kč
Dostupnost: Skladem 3-4 ks

Černí templáři (Black Templars) jsou neúnavní křižáci, jejichž cestu napříč galaxií spalují plameny a zalévá krev. Jako jediná kapitula Space Marines vyznávají víru v božskou podstatu Císaře a přísahají mu nezlomnou věrnost. Hlavním cílem jejich nekonečné křížové výpravy je očistit jeho světy od kacířů, mutantů, zrádců a psykerů. Síle jejich zuřivosti se vyrovná snad jen síla jejich víry - tito fanatici neustanou ve svém snažení, dokud nevyhladí všechny kacíře, nerozboří každou rouhačskou svatyni a neočistí všechny Císařovy světy od jeho nepřátel.

Nedopustíš, aby vyznavači falešných bohů zůstali naživuBudeš vyznávat Císaře.Budeš pronásledovat a drtit kacíře. Nepřátel se nelekej, na množství nehleď.

Tato sada pro Černé Templáře obsahuje celou řadu úžasných nových modelů Primaris Space Marines, které mimo jiné zahrnují Maršála (Marshal), Císařova šampiona (Emperor's Champion), Kleriky (Neophytes), Zasvěcence (Initiates) a Bratry (Sword Brothers). Kromě třinácti modelů zde najdete i dodatek ke kodexu Space Marines pro kapitulu Black Templars. Jinde než zde nová pravidla zatím nejsou k nalezení. Částí sady je i Redemptor Dreadnought, který poskytne vaší nikdy nekončící křížové výpravě tolik potřebnou palebnou sílu. Najdete zde i 28 kartiček, které obsahují templářské přísahy a bojové plány (Templar Vows; Stratagems), z nichž 16 mohou využít pouze Black Templars. Kromě toho obdržíte i rozsáhlý obtiskový aršík s 226 obtisky v různých barvách a velikostech.

Sada obsahuje následující modely:

- 1x Maršál Black Templars (se 40 mm základnou)- 1x Císařův šampion (se 40 mm základnou)- 1x Redemptor Dreadnought (s 90 mm základnou)- 1x četa Black Templars Primaris - obsahuje 1x Primaris Bratra, 5x Primaris Zasvěcence a 4x Primaris Kleriky.

Sada rovněž obsahuje:

- Dodatek ke kodexu Space Marines pro kapitulu Black Templars. Vázaná, bohatě ilustrovaná, osmdesáti stránková kniha, která obsahuje všechny potřebné informace pro hráče Black Templars.

- Datakarty pro kapitulu Black Templars. Obsahuje 7 univerzálních bojových plánů, 4 Templářské přísahy, 16 templářských bojových plánů a 1 kartu s obrázkem.

- Obtiskový aršík s 226 obtisky v různých barvách a velikostech
Modely jsou neslepené a nenabarvené. Pro kompletaci modelů doporučujeme barvy od firmy Citadel a lepidlo na plasty značky Citadel.

Sdílej: