Warhammer 40k Astra Militarum Baneblade

3 000 Kč
1-2 týdny
(katalogové číslo: WAR100110)

Super těžký tank Baneblade je spíše pohyblivou pevností než vozidlem a má ohromující palebnou sílu. Kdekoli Baneblade uvidí bitvu, stane se středem bitevní linie, imperiální gardisté a ještě menší tanky ukrývající se v jeho závětří, protože jeho obrovské primární dělo a četná další děla přitlačí nepřítele k podrobení.

Tato obrovská plastová stavebnice z více částí staví supertěžký Baneblade, bouřlivý tank, který disponuje plným arzenálem a je schopen absorbovat velké poškození, které by jiné vozidlo zničilo. Pokud hledáte základní pilíř, kolem kterého lze postavit mocný obrněný sloup, super těžký tank je skvělou volbou, která dokáže šokovat vaše nepřátele a nasát neuvěřitelné množství palebné síly, čímž ušetří zbytek vaší armády. Je vyzbrojen mocným baneblade kanónem a koaxiálním automatickým kanónem na věži, plus demoliční kanón na předním trupu, 2 laserové kanóny na bočních věžích, dvojité těžké boltery na přední věži trupu, 2 dvojité těžké plamenomety na sponsonových lafetách a těžký stubber v čepovém držáku na vrcholu věže. Sponsonové plameny lze vyměnit za další 2 dvojité těžké boltery a extra sponsony lze přidat s dalšími lascanony a buď dvěma těžkými boltery nebo dvojitými těžkými plameny. To je HODNĚ palebné síly.

Najdete zde také kosmetické doplňky, jako je další úložný prostor, dodatečné pancéřování na nášlapných plochách, tažné háky, palivo a možnosti pro střelce a velitele tanků v poklopech – včetně výběru různých hlav. Alternativně můžete postavit velitele tanku pěšky, ozbrojeného kulovou pistolí nebo laspistolí v jedné ruce a mocným mečem nebo ukazovací rukou v druhé ruce. Bez ohledu na to, jak jej postavíte, vaše krabička na bity ocení všechen zbývající plast navíc.

Tato masivní stavebnice může alternativně postavit řadu dalších supertěžkých tanků:
- Banesword – vyzbrojený zemětřesným dělem k potrestání vozidel a opevnění na extrémní vzdálenost
- Shadowsword – vyzbrojený sopečným kanónem srážejícím tank
- Doomhammer – vyzbrojený magmatickým kanónem zabíjejícím titány a schopností nést jednotky
- Stormsword – vyzbrojený obléhacím dělem s bouřným mečem, které ničí bunkr
- Banehammer – vyzbrojený třesavým dělem ke zpomalení agresivních protivníků
- Stormlord – vyzbrojený vulkánským megabolterem a velkou kapacitou pro přepravu vojsk
- Hellhammer – vyzbrojený kanónem hellhammer pro válčení na blízko

Tato sada se skládá z ohromujících 381 plastových součástek a jedné přenášecí fólie Baneblade s 253 přetisky. Tyto miniatury jsou dodávány nenatřené a vyžadují montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: