Warhammer 40k Astra Militarum Cadian Shock Troops

950 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100116)

Rození vojáci, Šokové jednotky Cadie jsou cvičeny pro vojenskou službu od chvíle, kdy mohou držet pušku. Dlouhé roky přísných střeleckých cvičení z nich udělaly zkušené ostrostřelce, kteří jsou zruční jak v houževnaté obraně, tak v útočném útoku. Cadian Shock Troops jsou mnohými drženy jako ideální imperiální vojáci – s bezpočtem pluků shromážděných k jejich obrazu.

Tato vícedílná plastová stavebnice staví 10 Cadian Shock Troops – jádro mnoha pluků Astra Militarum. Každý Shock Trooper je vyzbrojen tříštivými granáty a spolehlivým laserem, vedeným seržantem vyzbrojeným buď samopalem napájeným bubnem, nebo řetězovým mečem s lapačem nebo závorou. Sada také obsahuje různé speciální zbraně pro vybavení vašich Shock Trooperů – plamenomet, granátomet, tavnou pistoli a plazmovou pistoli – a také vox-caster pro komunikaci na bojišti.

Najdete zde také spoustu kosmetických doplňků, které zajistí, že žádné dva oddíly Shock Troops nebudou vypadat stejně – včetně variant pozic, více než 20 různých hlav, pytlů s pískem, bojových nožů, rýče, náhradní helmy a spousty přikrývek.

Tato sada obsahuje 131 plastových součástí a je dodávána s 10x kulatými základnami Citadel 25 mm. Součástí je také převodní list Cadianské pěchoty s 597 převody s číslicemi, označením čety a heraldikou Cadianského pluku. Tyto miniatury jsou dodávány nenatřené a vyžadují montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: