Warhammer 40k Astra Militarum Field Ordnance Battery

990 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100109)

Ordnance Teams osádka jedny z největších lidských přenosných zbraní nasazených Astra Militarum. Od bombastických polních děl, která vrhají těžké granáty na budovy a zasahující čety, až po palbu hlavic vypálených z raketometů malleus nebo spalující energetická kopí vypouštěná těžkými laserovými děly, tyto polní arzenálové baterie jsou mocným přínosem pro každého generála.

Tato vícedílná plastová stavebnice staví dva Ordnance Teams – mobilní dělostřelecké platformy, které dohromady tvoří polní arzenálovou baterii. Každý tým Ordnance obsahuje střelce a dva pozorovatele nebo nabíječe, kteří jsou osádkou těžkého děla podle vašeho výběru – raketometu malleus s širokým saturačním nábojem, nepřímo pálícího bombastického polního děla nebo těžkého laskanonu bušícího do vozidel. Pozorovatelé a nakladače jsou také vyzbrojeni laserovými zbraněmi a tříštivými granáty. Členy posádky lze zamíchat s různými kosmetickými možnostmi, včetně výběru z dvanácti různých hlav a různých zbraní, střeliva, pozic a doplňků. Každou sadu můžete také postavit, jako by byla uložená, bez střelce na sedadle.

Tato sada obsahuje 154 plastových součástí a je dodávána s 2x kulatými základnami Citadel 100 mm. Součástí je také předávací list vozidla Astra Militarum se 475 převody s číslicemi, znaky a různými plukovní heraldikou. Tato miniatura je dodávána nenatřená a vyžaduje montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: