Warhammer 40k Astra Militarum Leman Russ Battle Tank

1 250 Kč
1-2 týdny
(katalogové číslo: WAR100117)

Leman Russ je primární bitevní tank Imperiální gardy, tvořící čelo nesčetných obrněných kolon. Ti nepřátelé, kteří nepadnou do bombardování jejich děl a četných děl na trupu, jsou nemilosrdně rozdrceni pod jejich těžkými běhouny. Tyto spolehlivé a impozantní tanky lze nalézt téměř v každém pluku Astra Militarum v galaxii a staly se synonymem zuřivosti Impéria.

Tato vícedílná plastová stavebnice staví bojový tank Leman Russ – všestranné obrněné vozidlo se širokou škálou variant. Tento tank může být postaven s jednou ze sedmi mocných věžových zbraní – bitevní dělo, demoliční bitevní dělo, eradicator nova dělo, popravčí plazmové dělo, vyhlazovací autokanón, stíhací gatlingové dělo nebo bitevní dělo přemožitele – což vám umožní vyzbrojit váš Leman Russ k sestřelení. otevřené nádrže, drcení mimozemských rojů nebo cokoli mezi tím. Je také vybaven sekundární zbraní umístěnou na trupu – lascannon, těžký bolter nebo těžký flamer – a může být vybaven dvěma volitelnými děly namontovanými na sponsonech – párem těžkých bolterů, těžkých plamenců, multi-meltas nebo plazmových kanónů.

Sada obsahuje kosmetické doplňky, jako je světlomet, rukojeti a výběr odkrytého člena posádky nebo uzavřeného poklopu. Alternativně může postavit velitele tanku – zkušeného důstojníka letky pro Astra Militarum, namontovaného v Leman Russ.

Tato sada obsahuje 150 plastových součástek a obsahuje předávací list vozidla Astra Militarum se 475 obtisky s číslicemi, znaky a různými plukovní heraldikou. Tato miniatura je dodávána nenatřená a vyžaduje montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: