Warhammer 40k Astra Militarum Lord Castellan Ursula Creed

890 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100107)

Ursula Creedová je lordem kastelánem z Cadie – a přestože planeta samotná již nemusí existovat, post a její povinnost zůstávají pevně nedotčeny. Je hrozivou a nesmiřitelným stratégem, dědičkou legendárního generála, který padl se svým světem, a žijícím symbolem trvalé nezdolnosti, kterou projevují Cadiiny armády. Vrcholná generálka Ursuly Creedové, která se utvářela dlouhá léta, ji přivedla imperiální armády k četným vítězstvím proti nepřátelům, kteří ohrožují Impérium.

Tato stavebnice staví Lorda Castellana Ursulu Creedovou, nezdolnou velitelku Astra Militarum. Ursula stála na troskách zničeného imperiálního světa a udeřila do impozantní postavy s ikonickým pláštěm svého otce přehozeným přes ramena a ikonou Cadie zvednutou za ní. Kolem pasu má připevněné dvě pistole na relikvie, Duty a Vengeance, a v jedné ruce třímá nevytažený mocný meč. Ve druhém nese buď magnokulár pro průzkum bojiště, nebo žezlo svého vysokého úřadu zdobené drahokamy. Sada také obsahuje výběr ze dvou hlav – jedna s přilbou a druhá holá. Ursula Creed je nejen nejvyšší důstojník Cadia, ale také silný symbol odvahy a houževnatosti a ideální středobod každé kolekce Cadian.

Tato sada obsahuje 22 plastových součástí a je dodávána s 1x kulatou základnou Citadel 32 mm. Tato miniatura je dodávána nenatřená a vyžaduje montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: