Warhammer 40k Astra Militarum Lord Solar Leontos

1 050 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100114)

Arcadian Leontus je Lord Commander Solar z Astra Militarum, který má v rukou obrovské armády proti apokalyptickým invazím, povstáním v celém sektoru a dokonce i vzdáleným tažením za Segmentum Solar. Mistrný taktik a jedinečný učenec vojenské historie je při svých strategických rozhodnutích veden doprovodem věštců, rádců a kněží. Lord Solar na bitevním poli zasáhne postavu podobnou starým hrdinům na vrcholu svého kybernetického hřebce Konstantina. Leontus namířil svou čepel na nepřítele a zařval rozkazy, které vidí, jak poslušní vojáci Imperiální gardy dosahují vítězství za vítězstvím.

Tato vícedílná plastová stavebnice staví Lorda Solara Leontuse – nejvyššího velitele Astra Militarum, který jezdí na svém silně augmentovaném oři Konstantinovi. Lord Solar, stojící na vrcholu trosek padlého Titána, se hrdě ohání svým reliktním mocným mečem Conquest se svou tajemnou pistolí – přezdívanou Solův spravedlivý pohled – v pouzdře u jeho boku. Jeho velitelskou pózu ještě zvýrazňuje splývavá pláštěnka a nádherné brnění. Sada obsahuje výběr ze dvou hlav – jedna se stoickým výrazem a zavřenými ústy, druhá křičí rozkazy svým vojákům, obě oděné do působivé přilby se sluneční svatozářou. Pokud hledáte skutečně působivý středobod pro svou sbírku Astra Militarum, už nehledejte – Lord Solar Leontus je tak vysoce postavený důstojník, jak můžete najít.

Tato sada obsahuje 36 plastových součástí a je dodávána s 1x kulatou základnou Citadel 80 mm. Tato miniatura je dodávána nenatřená a vyžaduje montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: