Warhammer 40k Astra Militarum Primaris Psyker

550 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100108)

Empyricky naladěné mysli Primaris Psykers jsou obrněné proti mnoha nebezpečím, která riskují nepovolení držitelé síly warpu. Tito bojově vycvičení psykeři podporují vojáky Astra Militarum pomocí děsivých předpovědí, chrání je před nepřátelskými čarodějnicemi a bouřemi jejich vlastní psychické síly. Ačkoli jim jejich vrstevníci jen zřídka důvěřovali, jen málo generálů by šlo do bitvy bez pomoci psykera.

Tato vícedílná plastová stavebnice staví Primaris Psyker – mocnou schválenou čarodějnici nasazenou Astra Militarum. Tato psychická sila, označená symboly Scholastica Psykana a vybavená různými zařízeními pro zlepšení psychiky, je vyzbrojena silovou holí, která usměrňuje jejich mentální sílu, s lapistolou v pouzdře na jejich opasku. Primaris Psyker je posedlý a kráčí vpřed, dlouhý kabát a šerpa šlehají v černém větru, jednu ruku nataženou, aby zaměřil děsivý psychický projev.

Tato sada obsahuje 4 plastové komponenty a je dodávána s 1x kulatou základnou Citadel 32mm. Tato miniatura je dodávána nenatřená a vyžaduje montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: