Warhammer 40k Astra Militarum Rogal Dorn Battle Tank

1 700 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100112)

Bojový tank Rogal Dorn je těžkopádný monstrum, které se stejně hodí k ukotvení bojové linie nebo kupředu při podpoře útoku. Tato mohutná obrněná bojová vozidla, jež se ježí hromovými děly, rozbíjejí průniky do nepřátelské obrany obrovskými střelami a trhají pěchotu bouřlivými bouřemi.

Tato vícedílná plastová stavebnice staví bojový tank Rogal Dorn – mobilní zbraňovou platformu ještě větší než mocný bojový tank Leman Russ. Primární zbraň Rogala Dorna je namontována na jeho věži – můžete si vybrat mezi velkoobjemovou palbou dvojitého bitevního děla nebo zastrašující silou utlačovatelského děla s koaxiálním automatickým dělem namontovaným na jeho boku. Sekundární pevný bod na trupu upevňuje buď kanón Castigator Gatling k potrestání hord pěchoty, nebo pulveriser kanón k převzetí nepřátelského brnění.

Sada obsahuje arzenál volitelných zbraní – můžete přidat volitelné držáky na sponsona vyzbrojené párem těžkých bolterů nebo multi-meltas, zatímco volitelné přední držáky mohou obsahovat těžké stubery nebo tavné zbraně. Pásy tanku lze vylepšit přídavným pancéřováním a najdete zde také rozsáhlé kosmetické doplňky, včetně tažných háků, průhledových štěrbin, dalšího paliva, hledacího světla a uloženého vybavení. Posádka má tři členy, včetně pozorovatele, tankového důstojníka a střelce těžkého strniště na čepu, který lze postavit s pěti možnostmi hlavy nebo jej nahradit uzavřenými poklopy.

Tato sada obsahuje 171 plastových součástek a obsahuje předávací list vozidla Astra Militarum se 475 obtisky s číslicemi, znaky a různými plukovní heraldikou. Tato miniatura je dodávána nenatřená a vyžaduje montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: